Ziraat Odasında Eren Tekrar Başkan

#ferizlide.com

Ferizli Ziraat Odası Genel Kurulu Bugün İmam Hatip Lisesi Konferans Salonunda Gerçekleşti.

1989 yılında ilk genel kurulunu gerçekleştirmiş olan Ferizli Ziraat odası 6. Olağan kongresini bugün saat 14.00 24 delegenin katılımıyla gerçekleştirdi.

 Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başlayan kongrenin divan başkanlığını Marmara koodinatörü ve Akyazı Ziraat Odası Başkanı Şener Bayraktar yaptı. Yapılan genel kurula ziraat oda başkanları ile AKP Ferizli belediye başkan adayı İsmail Gündoğdu, Esnaf Odası Başkanı Bahattin Paşalı, şoförler odası başkanı Fazlı Demirci, Küçük sanayi sitesi başkanı Cafer Ata, muhtarlar dernek başkanı Yaşar Bakırtaş, ziraat odası üyeleri, çiftçiler ve delegeler katıldı.

İki adaylı seçimde, Kuruluşundan beri Ferizli Ziraat odası başkanlığını devam ettiren Rıdvan Eren yine başkan adayı oldu. İkinci aday ise Seyifler mahallesi delegesi ve mahalle muhtarı Mümin Ünal oldu.

Rakip aday Mümin Ünal yaptığı konuşmada yönetimi yapmadıkları bazı çalışmalardan dolayı eleştirdi.

Oda başkanı Rıdvan Eren ise konuşmasında bazı eksiklerinin var olduğu, tekrar seçildiğinde o eksikleri ve arkadaşların ikazlarını önemseyeceği dile getirdi.

Bazı çiftçilerde sorunlar dile getirerek yönetimleri eleştirdi.

Konuşmaların ardından geçilen seçimlerden sonra açılan sandıkta 24 delegenin tamamı oy kullanmış bu oylardan 14’ü mevcut başkan Rıdvan Eren’e 10’u ise diğer aday Mümin Ünal’a çıktı.

Böylece değişmeyen yönetimde Karadiken mahalle muhtarı da olan Rıdvan Eren yeni yönetimiyle 6. Kez başkan olarak seçilmiş oldu.

Seçilen yeni liste:

Rıdvan Eren, Kadir Tana, Mustafa Ergün, Mehmet Salih Orhan, Selahattin Tezer, İsa Durmaz, Hasan Kahraman, İmdat Coşkun, Tarık Çevik, Necmi Yoldaş,Alaattin Yaylı, İrfan Toığçu, Yalçın Başaran ve Rafet Dağtekin.

 

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x