Yıldırım, ekibiyle görüşerek program yapacağını söyledi

#ferizlide.com: TFF tarafından liglerin en erken haziran ayı başında start alacağının açıklanmasının ardından Sakaryaspor Teknik Direktörü Şaban Yıldırım, ekibiyle görüşerek programı yapacağını söyledi.

Sakaryaspor Teknik Direktörü Şaban Yıldırım, federasyon tarafından liglerin en erken haziran ayı başında start alabilecek olması sonrasında hazırlıklarına bu planda yapacaklarını söyledi.

Yıldırım, “Federasyonun açıklamaları net değil. Ancak biz şu anki tabloya göre teknik ekibimle birlikte planlamamızı yapacağız. İlk etapta iki hafta daha idmanların başlayacağını sanmıyorum. Ramazan ayı başında takımı toplarız gibime geliyor. Herkes evinde çalışıyor ancak bu idmanlar takım olarak yapılmadığı sürece etkili olmaz” dedi.  SEZON BAŞINA DÖNDÜLER Liglerin başlama tarihinden en az 3-4 hafta önce takımların toplanması gerektiğini belirten Yıldırım, oyuncuların sezon başındaki durumlarına gerilediklerini belirtti Yıldırım, “Normalde durumlarda oyuncular için 5-6 haftalık periyot lazım. Ama bulunduğumuz olağanüstü durum nedeniyle her şey farklı durumda. Ancak oyuncular 15 günlük idman uzaklığıyla sezon başına döndü. Yapacak bir şey yok.

Öncelikle bu salgını bir atlatalım. Gerisi kolay” ifadesini kullandı.

#ferizlide.com:

 

Şenol ÇİVİCİK

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu