Yeşilay Haftası için anlamlı proje

#ferizlide.com

Büyükşehir Belediyesi Yeşilay haftası kapsamında yeni bir projeyi daha hayata geçirmeye hazırlanıyor. Pehlivan, “Bağımlılıklara karşı toplumsal farkındalığımızın artması için belirli noktalarda ki kavşaklarda trafik ışıklarında ki yeşil lamba ‘Hilal’ şeklinde düzenlenecektir. Ayrıca Akıllı Trafik Led Ekranlarımızda Yeşilay haftasıyla ilgili görsellerimiz vatandaşlarımızın dikkatine sunulacaktır. Tüm vatandaşımızın Yeşilay Haftası kutlu olsun” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı Trafik Şube Müdürlüğü sosyal sorumluluk projeleri ve farkındalık çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda Yeşilay Haftasında 1 Mart Cuma ve 7 Mart Perşembe gününe kadar bağımlılıklara karşı toplumsal farkındalığı artırmak amacıyla ‘Gümrükönü, Bulvar, Yenicami ve Devlet Hastanesi Kavşaklarında’ trafik ışıklarındaki yeşil lamba, Yeşilay’ın görseli olan ‘Hilal’ görseli olarak düzenlenecektir.

Sosyal sorumluluk projesi

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Trafik Şube Müdürü Murat Pehlivan, “Yeşilay Haftası kapsamında vatandaşlarımızın bilinçlenmesi için çok önemli bir projeyi hayata geçiriyoruz. Bağımlılıklara karşı toplumsal farkındalığımızın artması için belirli noktalarda ki kavşaklarda trafik ışıklarında ki yeşil lamba ‘Hilal’ şeklinde düzenlenecektir. Ayrıca Akıllı Trafik Led Ekranlarımızda Yeşilay haftasıyla ilgili görsellerimiz siz değerli vatandaşlarımızın dikkatine sunulacaktır. Sosyal sorumluluk projemiz Yeşilay haftası boyunca 1 Mart Cuma ve 7 Mart Perşembe gününe kadar devam edecektir. Tüm vatandaşımızın Yeşilay haftası kutlu olsun” sözlerine yer verdi.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x