Yerel seçimlerin favorisi İYİ Parti gözüküyor

#ferizlide.com

Ak parti ve MHP’de siyasi durum Pazar günü Sakarya’ya gelecek olan Ak parti genel başkanı Recep Tayyip Erdoğan’a kilitlenmiş.

Genel merkezlerden gelen haberleri duyan MHP’lilerin ağzını bıçak açmıyor. Nedeni, hem ittifak hem de hiçbir ilçe de MHP yok denmesi. İyi de bu nasıl ittifak ki bir bana bir kendime bir bize. Böyle koalisyon görülmedi diyen MHP’lilerin Ak partililerce cevabı, kardeşim MHP zaten Sakarya’da yok, 17 sıfır AKP’nin ne diye size ilçe verelim oluyor. Ne güzel işte genel merkezin emri doğrultusunda yapın belediye meclis listelerinizi meclise girmeye çalışın diyorlar.

Öte yandan Ferizli, Söğütlü bölgesinde Ak partinin tabanın benimsemediği adayların gösterileceği tedirginliği kulaklara fısıltı yoluyla üflene dursun, MHP’nin de devre dışı bırakılacak olması İYİ Partinin favori olmasını sağlıyor. CHP, İYİ Parti ve SP’nin birlikte güçlü bir aday çıkartma olasılığı Pazar günü Erdoğan Tarafından açılacak sihirli kutudan sonra yeni ivme kazanacağı bekleniyor.

Bu durumda züğürt tesellisi olarak bazı ilçelerden bahsedilse de akıl, Hendek ve Akyazı’nın milliyetçi hareket partisine bırakılacağı ihtimali tahmin edebilir.

Ama yarın çıkıp vatanın bekası ve selameti için siz aday olmayacaksınız da denile bilir. Bu açıklamanın ardından İYİ Parti konuşulmaya başlayacaktır diye düşünülüyor!!!

Abone Olun
Bildir
guest
1 Yorum
en yeniler
eskiler beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
AK SAÇLI
AK SAÇLI
2 yıl önce

HABERCİMİSİN SİYASETÇİMİSİN İŞİNİZ GÜCÜNÜZ ORTALIĞI KARIŞTIRMAK

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
1
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x