Yenihaber Söğütlü ve Ferizli’yi dinledi

#ferizlide.com: Sakarya Yenihaber Gazetesi tarafından ilçelere yönelik ziyaretler kapsamında, gazetemiz ekibi, Söğütlü ve Ferizli ilçelerinde okurları ile bir araya geldi. Yapılan ziyarette ilçelerin protokolü ve STK’ları ile bir araya gelindi.

Yenihaber Gazetesi ilçe ziyaretleri kapsamında Söğütlü ve Ferizli ilçelerini ziyaret etti. Etti. Gerçekleşen ziyarete, gazetemiz İmtiyaz Sahibi  Turan Kalfa, Genel Yayın Müdürümüz Sezai Matur, Spor Müdürümüz Erdem Yıldırım, köşe yazarlarımız Şerif Sarı, Oktay Sarı ve Ferizli Temsilcimiz Mustafa Üstübi katıldı. Yenihaber Gazetesinin ilk durağı Söğütlü Belediyesi oldu. Gazete ekibimizi Belediye Başkan yardımcısı Adem Fidan, Söğütlü İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Özgür Aygün ve AKP Söğütlü İlçe Başkanı Selçuk Kurt karşıladı.
ETKİLİ BASIN KURULUŞU
Gerçekleşen ziyarette, başkan yardımcısı Adem Fidan, Başkan Koray Oktay Özten’in Ankara’da olması nedeniyle ilçede bulunamadığını belirtti. Fidan, ilçe hakkında genel bilgiler verdi. Yenihaber Gazetesinin ilimizin etkisi basın kuruluşlarından biri olduğunu belirten Fidan, “Özellikle son aylarda, Yenihaber Gazetesinin ilçelere verdiği değer dikkatlerden kaçmamakta. Gazetenizde yaşanan değişimde dikkatlerden kaçmazken, diğer gazetelere yaptığınız değişimlerle örnek oldunuz” diyerek teşekkür etti.
YATIRIMLARIN KATKISI
Sakarya Yenihaber Gazetesi ekibinin diğer bir durağı ise Söğütlü Esnaf Odası oldu. Oda Başkanı İsmet Yıldız, esnaf hakkında bilgi verirken, hedeflerinin ilçenin bölgeye merkez olmak niteliğinin kazanması için çaba sarf ettiklerini ve yerel yönetimlerle uyum içinde çalıştıklarını söyledi. Yıldız, “Bölgemizin tarım potansiyeli dikkate alınarak yapılacak yatırımlar, ilçemiz ekonomisine ve esnaflarımıza katkı sağlayacağına inanıyoruz” derken, bu konuda yerel basından destek istedi.
İSTEK VE TALEP
İlçe esnafı ve vatandaşlarla da bir araya gelen Yenihaber Gazetesi ekibi, ilçe halkına gazete dağıttı. Gerçekleştirilen ziyarette, ilçede bulunan kahvehane ve çay ocaklarını gezen gazetemiz ekibi, bölge halkının istek ve taleplerini dinledi. Söğütlü Ziraat Odasını da ziyaret eden  ekibimizi, oda başkanı Recep Özlü karşıladı. Özlü, Yenihaber ekibini ağırlamaktan mutluluk duyduğunu ifade ederek, ilçenin tarım potansiyeli ve üretim durumu hakkında bilgilendirmede bulundu.

GÜNÜN İKİNCİ DURAĞI
FERİZLİ İLÇESİ OLDU

Yenihaber Gazetesinin ikinci durağı ile Ferizli oldu. Gazetemiz ekibinin ilk durağı  Ferizli Esnaf ve Sanatkarlar Odası oldu. Başkan  Bahattin Paşalı, ağırladığı ekibimizle esnafın sorunları ve güncel olaylar konuşuldu. Yenihaber gazetesinin de abonesi olduğunu söyleyen başkan Paşalı son dönemlerde gazete daha güzel bir ivme kazandığını ve bunun da memnuniyet verici olduğunu ifade etti.  Yenihaber Gazetesinin toplumun her kesimine hitap edecek bir içerikle okuyucularının karşısına çıktığını belirten Paşalı, “Bu değişim bizi de heyecanlandırıyor” ifadelerini kullandı.
SAĞDUYUNUN  GÖSTERGESİ
Esnaf ziyaretlerinde bulunan çalışma ekip, ilçede doğalgaz işi yapan AGDAŞ yetkilisi Ali Tenha’yı da ziyaret ettiler. Tenha yapılan ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade ederken, Yenihaber Gazetesini zevkle okuduğunu vurguladı. Yenihaber Gazetesinin, cesur bir çizgi ile kamuoyunu bilgilendirdiğini belirten Tenha, yapılan ziyarettin, Yenihaber Gazetesinin ilçelere ve esnafa gösterdiği sağduyunun bir göstergesi olduğunun altını çizdi.  Yenihaber Gazetesi ekibinin, Ferizli’de ki diğer bir durağı ise Ferizli Belediyesi oldu.
MUHTARLAR VE ZİRAAT ODASI
Ferizli Belediyesi ziyaretinde, Yenihaberi, başkanvekili Muharrem Solak karşılandı. Solak, Yenihaber Gazetesinin bir temsilcisinin de ilçelerinde bulunmasının kendilerini mutlu ettiğini ifade etti. İlçe hakkında kısa bir bilgi veren Solak, Yenihaber Gazetesine başarılar diledi. Muhtarlar Derneğini de ziyaret eden heyet,  Abdurrazzak Mahallesi muhtarı Haluk Onay başkanlığında toplanan yaklaşık 20 muhtarla tanıştı ve uzun süre sohbet ettiler. Ferizli Ziraat Odası başkanı Rıdvan Eren’den oda ve üreticiler hakkında geniş kapsamlı bilgiler edindiler. Yenihaber Gazetesi heyeti son olarak ilçe temsilciliği bürosunu ziyaret etti.

FERİZLİ ZİYARETİMİZDEN FOTOĞRAFLAR

SÖĞÜTLÜ ZİYARETİMİZDEN FOTOĞRAFLAR

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Abone Olun  
Bildir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı