MYO Müdürüne Ziyaretler Devam Ediyor

#ferizlide.com

Ferizli Meslek Yüksekokuluna Dr. Öğretim Üyesi Aslan Çoban’ın atanması ve göreve başlamasından sonra kurumlar ve vatandaşlar tarafından hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Yapılan son ziyaretlerden birinde kendisine okulla ilgili yeni dönemde yapacağı çalışmalarla ilgili bilgi sorduk.

Okul Müdürü Aslan Çoban’ın yaptığı açıklama şöyle:

“12 Eylül 2018 tarihinde Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık tarafından Ferizli Meslek Yüksekokulu müdürlüğüne atandım.

Öncelikli hedefim Ferizli Organize Sanayi Bölgesi içerisinde üniversitemize tahsis edilen yaklaşık 10 dönümlük arazide Meslek Yüksekokulumuzu yeni binasına kavuşturmak olacaktır. Bu hedef aynı zamanda yeni rektörümüzün bana verdiği ilk ev ödevidir.

Bu hedefi gerçekleştirmek için kaymakamlığımızın, belediyemizin, sanayicilerimizin ve ilgili sivil toplum kuruluşlarımızın hem kıymetli fikirlerine, hem de desteklerine ihtiyacımız olacaktır.

Mevcut yerleşkemiz fiziki açıdan yeterli değil. Öğrencilerimizi ve öğretim elemanlarımızı layık oldukları daha nezih ortamlara kavuşturma arzusundayız.

OSB içerisine yapılacak yeni yerleşkemizi sadece mevcut bölümlerimizin ihtiyacını karşılayacak şekilde değil, Organize sanayi bölgemizin dokusuna uygun açacağımız yeni bölümleri de dikkate alarak planlıyoruz. Yeni bölümlerle ilgili olarak üniversite yönetimimiz yerel unsurlarla istişare ve yakın iş birliği arzusundadır” diye ifade etti.

Abone Olun
Bildir
guest
1 Yorum
en yeniler
eskiler beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
adamın biri
adamın biri
3 yıl önce

Bir sınavda hocam bina sınav sorumlusuydu. Çok kibar beyefendi bir hocamızdı. ilk kez böyle bir sınav sorumlusuna denk gelmiştim. yeni görevinde hocama başarılar

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
1
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x