Yanmaktan son anda kurtuldular

#ferizlide.com

Sakaryalı ailenin oğullarını ziyaret için yolculuk yaptıkları otomobil şarampole uçarak taklalar attı. 4 kişi aracın sanrufundan son anda çıkmayı başarırken, cayır cayır yanan araç büyük bir gürültüyle patladı.

Ferizli Damlık Mahallesinde oturan Recep Gündoğdu’nun Serdivan’da yaşayan kayınpederi fırıncı Selahattin Bülbül, 2 çocuğu ve gelinini alarak Edirne’de uzman çavuş olarak görev yapan oğlunu ziyaret için yola çıktı.

Edirne’ye ulaşan ailenin kullandığı otomobil Süloğlu ilçesi Demirhanlı Köyü mevkiinde konrolden çıktı.

Kar yağışı sırasında kayganlaşan yolda savrulan otomobil şarampole uçarak taklalar attı. Ters bir vaziyette kalan araç, motor kısmının alev alması sonucu yanmaya başladı. Sürücü Bülbül ve ailesi, sanrufu açarak alevler bulundukları alan ulaşmadan kendilerini dışarıya atmayı başardı. Kazada şans eseri burunları bile kanamayan aile koşarak uzaklaştığı sırada otomobil büyük bir gürültüyle patladı. Cayır cayır yanan araca ihbar üzerine olay yerine gelen itfaiye ekipleri müdahale etti. Uzun uğraşlar sonucu söndürülen otomobil tamamen kullanılamaz hale geldi.  Araçta bulunanların kazada yara almaması herkese teselli olurken, polis kazayla ilgili soruşturma başlattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu