Yakup Kodaman DEVA Partisi İlçe başkanı oldu

Hızlı bir şekilde örgütlenme çalışmalarını sürdüren DEVA Partisi İki ilçe Başkanını daha belirledi.

Ferizli’de Yakup Kotaman, Karasu’da Abdulah Çatalbaş DEVA Partisi İlçe Başkanı oldu

 FERİZLİ’DE KOTAMAN, KARASU’DA ÇATALBAŞ

Demokrasi ve Atılım Partisi il ve ilçe örgütlenme çalışmalarını kurmak için başlattığı çalışma hızla sürüyor. Karasu İlçe Başkanlığına Abdullah Çatalbaş getirildi. DYP eski ilçe başkanlarından ve BBP Meclis üyesi Mehmet Çatalbaş’ın kardeşi olan Abdullah Çatalbaş’ın görevlendirmesi yapıldı. Ferizli’de ise DEVA Partisi İlçe Başkanlığına Yakup Kotaman getirildi. Daha önce de Serdivan İlçe Başkanlığna Sinan Karabaş atanmıştı.

DEVA Partisi 40 kişilik İl Yönetim Kurulu’nu ve atanan ilçe başkanlarını 5 Ağustos Çarşamba günü Tuna Tan Tesislerinde düzenlenecek tanıtım programıyla açıklayacak. Şu ana kadar 3 ilçe başkanının haricinde 5 Ağustos’a kadar 3 ilçe başkanını daha ataması kesinleşecek. 40 kişilik il yönetim kurulunun da belirlendiği ve onay için listenin genel merkeze gönderildiği öğrenildi.

Abone Olun
Bildir
guest
3 Yorum
en yeniler
eskiler beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
ak saçlı
ak saçlı
1 ay önce

eskiden kurtlar vadisi diye bir dizi vardı orada ölen bütün karakterler şimdi eşkıya dünyaya hükümdar olmaz filminde
bunlarda böyle mhp olmadı akp olmadı deva olmadı allah kerim

Vatandaş
Vatandaş
1 ay önce

Daldan dala Kodaman.

Osman çengel
Osman çengel
1 ay önce

Siyasi hayatında başarılar diliyorum. Ancak siyasiler hakaret içermeyen yorumlardan kaçmadan eleştiri ve sorulan sorulara makul ve mantıklı cevaplar vermelidir hele hele gelişmekte olan eskiden küçük şimdilerde büyük olan benimde doğduğum niyüdüğüm bir ilçe olan fetizlide isen.
Ha birde tanıdığın ise sırf karşı görüşte diye cevap vermektense arkadaşını hatta okul arkadaşını sosyal medyadan engellemek ile benden ve benim gibilerden hiç bir şey kaybettirmez ama kendisi sadece kendi gibi düşünen insanlar ile kalır yanlızlaşır siyasetçi tüm görüşlere saygı duymalı ve herkesi kuçaklamalıdır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
3
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x
Kapalı
Kapalı