Yakalanan 3 Mahkum Ferizli L Tipine Getirildi

ferizlide.com

Jandarmanın başlatmış olduğu Huzur ve Güven operasyonları devam ediyor.

Jandarma aralıksız yakalıyor…

Jandarma Suçlulara göz açtırmadı. Haziran ayının ikinci haftası içerisinde kesinleşmiş hapis cezaları ve arama kaydı bulunan yedi kişi yakalanarak kanun önüne çıkarılmıştır.

Jasat yakaladı

“Ateşli Silah ve Mermileri Ülkeye Sokma, İmal Etme Nakletme” suçundan aranan ve dört yıl iki ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan F.S isimli şahıs JASAT timlerinin amansız takibi sonucu Kayalarreşitbey mahallesinde ele geçirilmiştir.

Yakalanan personel adli işlemler sonucunda, adli makamlarca tutuklanarak Sakarya Ferizli L tipi cezaevine sevk edildiği;

On yıl sekiz ay kesinleşmiş hapis cezası vardı jandarma yakaladı

“Birden Fazla Kişiyle Gece Vakti Silahla Yağma” Suçundan Aranan A.K isimli şahıs Jandarma İstihbarat birimlerinin düzenlemiş olduğu operasyonda yakalanarak, gözaltına alınmıştır. A.K. isimli şahsın “Birden Fazla Kişiyle Gece Vakti Silahla Yağma”  suçundan on yıl sekiz ay kesinleşmiş cezası vardı. Yakalanan şahıs Adli işlemler sonucunda, tutuklanarak Sakarya Ferizli L tipi cezaevine sevk edildiği;

FETÖ/PDY Suçundan aranıyordu.

Kocaeli Terör ve örgütlü suçlar soruşturma bürosu tarafından “Silahlı Terör Örgütüne üye olma (FETÖ/PDY)” sucundan aranan H.Z isimli bayan yakalanmıştır. Cumhuriyet Savcılığına sevk edilen H.Z isimli şahıs çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartı ile serbest bırakılmıştır.

Alınan duyum sonucu yapılan fiziki takip ile yakalandı.

Karasu İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerinin aldıkları bir duyum sonucu yapılan fiziki takip ile “Türk Milletini, Cumhuriyetini ve TBMM’yi alenen Aşağılama”, “Basit Yaralama”, “Hükümlü ve Tutuklunun Kaçması” suçlarından aranma kaydı olan ve Kesinleşmiş Altı yıl cezası olan E.P. isimli şahıs Karasu ilçe merkezinde yakalanmıştır. C. Savcısı ile yapılan görüşme sonucu alınan talimatıyla şahıs gözaltına alınmıştır.

Yakalanan şahıs Adli işlemler sonucunda, tutuklanarak Sakarya Ferizli L tipi cezaevine sevk edildiği bildirilmiştir.

Sakarya Jandarmasının Huzur operasyonu kapsamında suçlularla olan amansız takibi sürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu