Vali Nayir’den Yüce’ye Hayırlı Olsun Ziyareti

#ferizlide.com

Vali Nayir’den Büyükşehir Belediye Başkanı Yüce’ye Hayırlı Olsun Ziyareti

Vali Ahmet Hamdi Nayir, 31 Mart günü gerçekleştirilen Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine seçilen Ekrem Yüce’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Vali Ahmet Hamdi Nayir’i makamında ağırlayan ve ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu belirten SBB Başkanı Ekrem Yüce, Sakaryalı hemşehrilerinin teveccüh göstererek kendisine verdikleri böylesine önemli bir görevi layıkıyla yerine getirmek için büyük gayret göstereceklerini belirterek, güzel temennileri için de Sayın Valimize teşekkür etti.

Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinin hem Ekrem Yüce’nin kendisine hem de İlimize hayırlara vesile olmasını dileyen Vali Ahmet Hamdi Nayir, mahalli idarelerimiz ile merkezi yönetimlerimizin önemli anayasal kuruluşlarımız olduğunu, Sakarya’mızın gelişmesi ve kalkınması adına Büyükşehir Belediyemiz ve İlçe Belediyelerimiz ile hep birlikte çalışacaklarını ifade etti.

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçiminin İlimizde huzur ve güven içerisinde geçmesinin önemine de değinen Vali Ahmet Hamdi Nayir, Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem Yüce’ye görevinde başarılar diledi.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x