Vali Nayir Güreş Şampiyonasını İzledi

#ferizlide.com

Vali Ahmet Hamdi Nayir, İlimizde düzenlenen Türkiye Gençler Greko-Romen Güreş Şampiyonasında yapılan müsabakaları izledi.

Atatürk Kapalı Spor Salonunda dün başlayan ve bugün de devam eden şampiyonanın ikinci gününde Güreş Federasyonu As Başkanı Süreyya Yoğurtcu, Federasyon Genel Sekreteri Tahir Yılmaz, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Murat Acar, Güreş İl Temsilcisi Secati Eker ile birlikte güreşçilerin müsabakalarını izleyen Vali Ahmet Hamdi Nayir, büyük bir heyecan içerisinde geçen şampiyonada kazananları tebrik ederek alkışladı.

Böylesi önemli bir organizasyonun İlimizde düzenlenmesinin ata sporumuza gönül verenler açısından da sevindirici olduğunu belirten Vali Nayir, şampiyonada emeği geçen herkesi kutladığını dile getirdi.

Şampiyonada Güreş Federasyonu As Başkanı Süreyya Yoğurtcu, Türk Güreşine vermiş oldukları katkılardan dolayı Sayın Valimize bir plaket takdim ederken, Vali Ahmet Hamdi Nayir de, müsabakalara katılan sporcu, antrenör, hakem ve idarecilere başarılar dilediğini ifade etti.

50 ilden yaklaşık 500 sporcunun minderde başarı arayacağı Şampiyona 7 Nisan Pazar günü sona erecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu