Vakfından Erol Uluya Teşekkür Plaketi.

#ferizlide.com: Ankara’da Bulunan Sakaryalılar Vakfından Erol Uluya Teşekkür Plaketi.

Ankara’da Bulunana Sakaryalılar Vakfı Yönetim Kurulu tarafından 20 Yıldan Fazla Vakfın Düzenlediği Tüm etkinliklerde Görev aldığı ve Yaptığı çalışmalarla Medya tanıtım konularında verdiği destekleri için Anadolu Ajansı Muhabiri Erol Uluya Teşekkür Plaketi verildi.

Ankara’da Bulunan Sakaryalılar Vakfının Anadolu Hotels Downtown Hotelinde düzenlediği STK Siyasi iş Adamları Ve Bürokratların buluştuğu iftar yemeğinde Vakfın yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdikten sonra vakfın yaptığı etkinliklere destek verenlerde birer teşekkür plaketi verildi.

Vakıf Başkanı Çelik “Erol Ulu ile Sakarya’da BAĞ-KUR il müdürlüğünde memur iken bende Genel müdürlük personel atama şube müdür idim. Daha sonrada her ne kadar işlerimiz değişse de ama dostluğumuz arkadaşlığımız değişmedi. Vakfımızın tüm etkinliklerine katılarak bizlere destek verdi. vermeye de devam edeceğine inanıyorum. Muhabirlik Görevinde de başarılar diliyorum” diye belirtti.

Teşekkür Plaketini ise Sakarya Büyük Şehir Belediye Başkanlığını 3 dönem yaptıktan sonra Ankara Büyükşehirde  Genel Md olarak Görev Yapan Aziz Duran tarafından taktim edildi.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x