Üniversite Öğrencileri ‘Silahla Olmaz’ diyor.

#ferizlide.com: Sakarya İl Jandarma Komutanlığının Üniversiteli Misafirleri Vardı…

Sakarya İl Jandarma Komutanlığının isteği üzerine Sakarya Üniversitesi Sanat Tasarım ve Mimarlık Fakültesi Görsel İletişim Tasarımı Bölümü  ikinci sınıf öğrencileri ‘Bireysel Silahsızlanma Reklam Kampanyası’ çalışması yaptı.

Öğretim Görevlisi Gökçe ERİNÇ BÜYÜKŞENGÜR’ün yürütücülüğünü üstlendiği projeye Görsel İletişim Tasarımı Bölümü ikinci sınıf öğrencileri Aslıhan BAYYİĞİT, Burak GÖK, Hazal YILDIZ, Kerim TURHAN, Mutlu DÜZ, Numan İNCİ, Ömer Faruk KOÇ ve Salih AKBURAK katkı sağladı.

İki aylık etkili bir çalışma sonrasında İl Jandarma Komutanı J.Albay Cengiz YİĞİT’e sunumlarını yapan öğrenciler, komutandan tam not aldılar. Heyecanlı oldukları görülen öğrenciler, ‘ilk kez böylesi ciddi bir projenin içerisinde yer aldıkları için çok mutlu olduklarını, bu çalışma öğrencilik hayatlarının ilk meyvesi olduğunu’ söylediler.

Sakarya İl Jandarma Komutanlığı tarafından misafir edilen öğrencilerin yanında Dekan Yardımcısı Dr.Öğr.Üyesi Murat ERTÜRK’te vardı.

 ‘Silahla Olmaz’ başlığı altında topladıkları çalışmalarında çeşitli görseller hazırlayarak sunum yapan öğrencileri J.Albay Cengiz YİĞİT şükran belgesi ile onurlandırdı.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x