Uncuoğlu’dan Söğütlü Ziyareti

Uncuoğlu’dan Söğütlü Ziyareti

Uncuoğlu SGK şubesini Ziyaret ederek müdür Mehmet Atalar’dan yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

AK Parti Sakarya Millet vekili ve MYK üyesi Olan recep Uncuoğlu ve Beraberinde Ak parti İlçe Başkanı Adem Fidan Belediye Başkanı Hüseyin genç ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikle Söğütlü’de Bakan tarafından yeni açılan SGK şubesini Ziyaret ederek müdür Mehmet Atalar’dan yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 

Ak parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu SGK Söğütlü Şubesine yaptığı ziyarette Müdür Mehmet atalar, yeni açılan müdürlüğümüz çalışmalarımıza başladık. Bugüne kadar gelen vatandaşlarımıza imkânlar dâhilinde tüm işlerini görmeye çalıştık.  Adapazarı’na Göndermemeye çalışıyoruz. Burada olmayan işlerini de telefon trafiği ile ne istediklerini öğrenip tam olarak gönderiyoruz. Sayın il müdürümüzün talimatları ile çalışmalarımıza devam ediyoruz” diye açıklamada bulundu.

 

Milletvekili Recep Uncuoğlu, “Söğütlü ilçesinde büyük bir gelişme var. Söğütlü OSB’de İşçi sayısı 4bin civarındadır. Tarım sigortalısı ve BAĞ-KUR, SGK, emeklikleler da sayısı hayli fazladır. İşçi potansiyeli ise önümüzdeki günlerde yükselecektir. SGK şube müdürlüğünün açılması da iyi olmuştur. Vatandaşlarımızda artık Adapazarı’na, Hızırtepe’ye gitmelerine gerek kalmayacak. Hem işlerinden hem de vakit kayıplarından yollarda sıkıntı yaşamayacaklardır, hayırlı olsun” diye belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu