Uncuoğlu sulama projesini inceledi

Uncuoğlu sulama projesini inceledi

Vekilimiz Recep Uncuoğlu aşağı Sakarya sulama projesini inceledi.

Seçim ziyaretleri kapsamında Ferizli’ye gelen Ak Parti MKYK üyesi ve Ak Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, Ak Parti İlçe Başkanı Dursun Ali Dal, Belediye Meclis Üyesi İsmail Durmaz ve İlçe Yönetimi ile beraber Gölkent mahallesinde inşası devam eden Aşağı Sakarya Sulama Projesini yerinde inceledi.

Çalışmalarda gelinen son nokta hakkında Başkan Soğuk Uncuoğlu’na bilgi verdi. Vatandaşlarımıza seçim vaati olarak hem sanayide hem de tarım da kalkınmış bir ilçe sözünü vermiştik. Hamdolsun başarıyoruz. Aşağı Sakarya Sulama projesi ile mümbit topraklarımız tamamen sulanacak. OSB’ler çalışmalarımızda devam ediyor. OSB’ler kurulurken tarımsal sahalarımız koruyoruz ve marjinal araziler üzerine kuruyoruz.” dedi.

Vekilimiz Uncuoğlu yapılan çalışmaları çok beğendi. 50 yıldan beri söylenip fakat bir türlü hayata geçirilemeyen projenin çok iyi bir noktaya geldiğini, birinci etabının bitmek üzere olduğundan sevinç duyduğunu söyledi. Projenin diğer etaplarının da bir an önce tamamlanması için çalışacaklarını söyledi. Ferizli, Sakarya ve ülke tarım ekonomisine oldukça katkı sağlayacak önemli bir proje olacağını ve: “Ferizli bu proje ile tarımda da çağı yakalayacaktır” dedi.

Ayrıca Ferizli civarındaki incelemelerin sonunda Ak Parti İktidarı ile Ferizli’nin çehresinin değiştiğini, yüzlerce yeni bina yapıldığını, güzel bir sanayi çarşısına sahip olduğunu, sanayi bölgesinin ise kısa sürede işler hale geleceğini gördüğünü söyledi. Gerek mahalle yolları gerek çevre temizliği ile Ferizli örnek bir ilçe olma yolundadır. Bunu sağlayan Başkan Soğuk ve kadrosunu tebrik ederim. Gerçekten çok iyi çalışıyorlar” dedi.

Uncuoğlu sözlerinin devamında şöyle konuştu:

İnşallah 24 Haziran’da sizlerden güçlü bir destek istiyoruz. İnşallah sandıklardan zaferle çıkacağız. Sayın Cumhurbaşkanımız ile yolumuza devam edeceğiz. 24 Haziran’dan sonra Sakarya’nın her yerinde olduğu gibi Ferizli’de Hizmetler daha da hızlanacak. Hızlı bir şekilde projelerimizi tamamlayacağız. Sakarya’nın her yerinde olduğu gibi Ferizli’ye de yeni ve önemli mega projelerimiz var. Bunları gerçekleştireceğiz. OSB’ler ve sulama projesi ile Ferizli hem tarım da hem de sanayide büyüyecek. İnşallah Aşağı Sakarya Sulama projesi ile Ferizli’nin verimli toprakları tamamen sulanacak. Her anlamda gelişecek. Kuzeyin parlayan yıldızı olacak” dedi.

Ferizli’de ve Gölkent Mahallesi’nde çiftçi vatandaşları ve esnafları ziyaret eden Uncuoğlu halkın desteğinden ve güler yüzünden memnun oldu. Vatandaşlar Uncuoğlu’na gönlümüz sizinledir dediler ve başarılar dediler.

belediye basın

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x