Ümit Dikbayır’ın Ferizli ziyareti

#ferizlide.com

İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır,
24 Haziran Genel Seçimleri Sonrası başladığı teşekkür gezilerindeki Ferizli Durağında,
İYi Parti Ferizli İlçe Başkanı Fatih AKGÜN ve İlçe yönetim kurulu üyeleri ile, Ferizli Esnaf ve Halkına Teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

Son Dönemde Sosyal Medya Kanallarında, Ümit Dikbayır’ın, TBMM kürsüsünde, Halkın yaşadığı birçok problemi değerlendirdiği ve ülkenin tamamında ses getiren konuşmasından dolayı kendisini daha yakından görme fırsatı bulan Ferizli Esnafı ve halkı, özlenen milletvekili profili ile, memnuniyetle karşılandı. Esnaf Ve Sanaatkarlar Odası Başkanı Sayın Bahattin PAŞALI’yla olan ziyaretinde, kendisine esnafın sesi olmaya deva edeceğini, meclis kürsüsüne taşınan bu sesin aslında milletin sesi olduğunu ve kendilerine elinden geldiğince destek olacağının sözün verdi. yükselen ekonomik kriz sonrası güçlük çeken esnaf ziyaretlerine, Ferizli Küçük Sanayi Sitesi Esnaflarının sorunları dinlemek için de Ferizli Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Cafer ATA ile olan ziyaretinde, küçük sanayicilerimizin de mevcut sorunlarını ve çözüm önerilerini değerlendirdi.

Gölkent Mahallesi ziyaretinde, çiftçilikle uğraşan insanların, maliyetlerin yükselmesi ve ekim imkanlarının kısıtlanması ve üretilen ürünlerin, öncelikle fındık ve mısır konusunda hükümletin yanlış fiyatlama politikasının etkileri ve sonuçları tartışıldı.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x