Ülkü Ocakları Çakıroğlu’na anma programı düzenledi

#ferizlide.com

Ülkü Ocakları Sakarya İl Başkanlığının Fırat Yılmaz Çakıroğlu anma programı ile ilgili yaptığı açıklama şöyle:
Ülkü Ocakları Sakarya İl Başkanlığı Üniversite Birimimiz,Ülkücü Şehidimiz Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun şehadetinin yıldönümünde Fırat Yılmaz Çakıroğlu anma programı düzenledi.
Sakarya Üniversitesi Helikopter pistinden başlayan yürüyüş büyük bir katılımla gerçekleşti.
Ellerinde Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun fotoğrafları, bayraklar ve pankartlar taşıyan Ülkü Ocaklı gençler ‘Milliyetçi Türkiye’, ‘Fırat’ım hakkını helal et bize’ sloganları eşliğinde yürüyüşe başladı. Yürüyüşe Ülkü Ocakları Sakarya İl Başkanımız Sayın Soyhan Sofuoğlu Bey ve İl Yöneticilerimiz katıldı. 
Sakarya Üniversitesi Hukuk Fakültesi önünde yapılan ülkücü yemini ile son bulan yürüyüşün akabinde Sakarya Üniversitesi Hukuk Fakültesi Sabahattin Zaim Konferans salonunda üniversite teşkilatımızın düzenlemiş olduğu anma programına katılım sağlandı.Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından,Kur’an-ı Kerim Tilaveti ile başlayan programda,Ülkü Ocakları Sakarya İl Başkanı Sayın Soyhan Sofuoğlu Bey,günün mana ve önemini belirten konuşmalarını gerçekleştirdiler.Kısa film gösteriminin ardından sona eren programda, Şehidimiz Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nu anmak üzere bir araya gelen herkes duygulu anlar yaşadı.”
Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x