TÜMSİAD’tan ziyaret turu..

#ferizlide.com

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez ve yönetim kurulu üyeleri Sakarya Barosu, Eğitim Bir-Sen ve TÜMSİAD üyesi firmaları ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

İlk ziyaretini Baro Başkanlığına gerçekleştiren TÜMSİAD Başkanı Ahmet Ölmez, Şube Başkan Yardımcıları Ali Çilingir, Yusuf Çokal, Yönetim Kurulu Üyesi Ceyhun Tural ve Genel Sekreter Ferhat Ateş, yeni seçilen Av. Abdürrahim Burak’a ‘’Hayırlı olsun’’ temennisinde bulunarak, yeni görevinde başarılar diledi. Başkan ölmez ziyarette, Sakarya Barosu ile her zaman iş birliği içerisinde olacaklarını belirterek, şehrin gelişimine katkı sağlayacak ortak projelerde birlikte yer olacağız. Dedi.

Ardından ikinci ziyaretini Eğitim Bir-sen Sakarya Şubesine gerçekleştiren TÜMSİAD heyeti, Şube Başkanı Murat Mengen ile görüşerek, sendika faaliyetleri hakkında bilgiler aldı. Başkan Ölmez ziyarette, Sanayici ve iş adamları olarak eğitime büyük  önem verdiklerini, kendileri için hedef kitle olan KOBİ’lerin en büyük sıkıntı ve eksiklerinin dışa açılma, kurumsallaşma ve inovasyon konusunda olduğunu belirterek, bu sıkıntıların seminer, konferans ve eğitim programları ile aşılabileceğini,  bu anlamda eğitimciler ile yakın ilişkide olmanın kendilerine büyük fayda sağladığını söyledi.

STK’ların ardından son ziyaretini TÜMSİAD üyelerine gerçekleştiren Başkan Ahmet Ölmez ve yönetimi, Solid Tıbbi Malzemeler Genel Müdürü Yusuf Yalçın, Kalyoncular Tur Genel Müdürü Vecdi Kalyoncu ve Adana Sofrasının sahibi Hakkı Usta ile görüşerek ülke gündemini ve piyasalardaki son ekonomik gelişmeleri değerlendirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu