TÜMSİAD’tan SEAH ve İŞKUR’a ziyaret.

ferizlide.com

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez yönetim kurulu üyeleri, Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç Dr Mehmet Akif Çakar ile Sakarya İŞKUR Müdürü Tekin Kaya’yı ziyarette bulundu.
İlk ziyaretini Eğitim ve Araştırma Hastanesine düzenleyen TÜMSİAD yönetimi, Başhekim Doç Dr M. Akif Çakar’dan hastanenin faaliyetleri ve sağlık hizmetleri hakkında bilgiler aldı. Şube Başkanı Ahmet Ölmez ziyarette, TÜMSİAD olarak birlikte çalışmaya ve her türlü desteğe vermeye hazır olduklarını ifade ederek başhekim Çakar’a çalışmalarında başarılar diledi.
İkinci ziyaretini yeni hizmet binasına taşınan İŞKUR’a düzenleyen TÜMSİAD yönetimi, burada da İl Müdürü Tekin kaya ile görüşerek kurum faaliyetleri hakkında bilgiler aldı. İl Müdürü Tekin Kaya “ilimiz sanayicisi iş adamlarını İŞKUR’un teşvik ve desteklerinden yararlanmaya davet ediyoruz. Firmalara yönelik iş başı eğitim programlarından çalışanların ücretlerine kadar bir çok konuda desteklerimiz var, kaynağımız mevcut ama yararlanan yok. Dedi.
TÜMSİAD Şube Başkanı Ahmet Ölmez, İŞKUR’un teşvik ve destekleriyle ilgili üyelerine yönelik geniş bir toplantı yapmayı planladıklarını belirterek, devletimiz sunduğu teşvik, hibe gibi tüm olanaklarını ayrıntıları ile iş dünyamıza duyurmalıyız. Gerekirse bu konuda tüm firmalarımızı tek tek dolaşıp, anlatarak destekte bulunmalıyız. Dedi.
TÜMSİAD yönetiminin SEAH Başhekimi ile İŞKUR’a yaptığı ziyarete, TÜMSİAD Başkan yardımcıları Ali Çilingir, Yusuf Çokal, Yönetim Kurulu üyeleri Şakir Ahmet Terzioğlu, Nusret Sarı ve Genel Sekreter Ferhat Ateş katıldı.
Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x