TÜMSİAD’tan AK Partiye ziyaret

#ferizlide.com

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez ve yönetim kurulu üyeleri AK Parti il Başkanı seçilen Yunus Tever’e ‘’Hayırlı Olsun’’ ziyaretinde bulundu.

AK Parti il Başkanı Tever, TÜMSİAD’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

TÜMSİAD Sakarya Şubesi Başkanı  Ahmet Ölmez, Türkiye’nin zor bir süreçten geçtiğini, birlik,  beraberliğin, milli ve manevi değerlerin önemine vurgu yaptı. Sakarya ve ülke sorunlarının konuşulduğu ziyarette STK’ların önemine de değinilerek, milli konularda siyasi görüşün önemli olmadığı birlik ve beraberlik içinde hareket edilmesinin gerektiğinin altı çizildi. Ölmez, “Sakarya ve Ülke sorunları ile ilgili yakından ilgilendiklerini ve Sakarya için Ekonomik olarak üretim ve istihdam için çalıyoruz” dedi.

“BİZİM İÇİN ÖNCELİK İNSANDIR”                                  

Ak Parti İl Başkanı Tever, TÜMSİAD’ın yaptığı çalışmaları takip ettiklerini ve şehrin ekonomisine katkı sağladığını bildiklerini belirterek, “Sakarya’ya katkı sağlayabilecek herkesi de yanlarında görmek istediklerini ve bunun için çalışmalar yaptıklarını anlatarak, Hangi siyasi görüşten olursa olsun bizim için öncelik insandır. Bu düstur ile hareket ediyor halkımızın sorunlarını, taleplerini bire bir dinliyoruz. Buraya gelen herkese kapımız açık. Herkesi kapıda karşılıyor, kapıya kadar yolcu ediyoruz. Olması gereken budur” şeklinde konuştu.

Ziyarette, TÜMSİAD Şube Başkan Yardımcısı Ali Çilingir, Yönetim Kurulu Üyeleri, Yusuf Çokal, Nusret Sarı, İmdat Taşkın ve Genel Sekreter Ferhat Ateş hazır bulundu.   

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x