TÜMSİAD’ın yeni yönetiminden Vali Nayir’e ziyaret..

#ferizlide.com: Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şubesinin yeni seçilen Şube Başkanı Şaban Yener ve yönetim kurulu üyeleri, Vali Nayir'i makamında ziyaret etti.

Başkan Yener, Vali Nayir’e kabulünden dolayı teşekkür ederken işadamları ve sanayiciler olarak Sakarya’nın kalkınması için daha fazla istihdam ve üretmenin gayreti içerisinde olduklarını dile getirdi.

 

Vali Ahmet Hamdi Nayir ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “TÜMSİAD’ın hem üretim hem de istihdam anlamında bu şehre katkı sağlamak adına yaptığı gönüllülük esasına dayalı başarılı çalışmaların devamını diliyorum. Sanayici ve iş adamları dernekleri yönetimleri itibariyle sorumluluk bilincinde gönüllülük esası ile işleyen kurumlardır. Bizler bu anlamda Sakarya’mız için iş dünyası ve sivil toplum kuruluşlarımız ile birlikte ortak çalışmalar yapılması için gayret edeceğiz. Nazik ziyaretiniz için teşekkür ediyorum. Dedi.

 

TÜMSİAD yönetiminin Vali Nayir’e yaptığı ziyarete; Genel Sekreter Ferhat Ateş, Şube Başkan Vekili Naim Yener, Başkan Yardımcıları, Ali Çilingir, Yusuf Çokal, İsa Aydoğan, Necmi Güngör, yönetim kurulu üyeleri Şakir Ahmet Terzioğlu, Nusret Sarı ve Salih Böcek katıldı.

 

 

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x