TÜMSİAD yönetimi Ferizli’de

#ferizlide.com

Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez ve yönetim kurulu üyeleri Ferizli Kaymakamlığı, Belediye ve Milli eğitim müdürlüğünü ziyaret ederek ‘’hayırlı olsun’’ temennisinde bulundu.

 

İlk ziyaretini Ferizli Belediyesine gerçekleştiren TÜMSİAD Şube Başkanı Ahmet Ölmez, Başkan Yardımcısı İsa Aydoğan, Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Çelik, Nusret Sarı ve Genel Sekreter Ferhat Ateş, yeni seçilen Başkan İsmail Gündoğdu’ya ‘’Hayırlı olsun’’ temennisinde bulunarak, seçilen meclisine yeni görevinde başarılar diledi. Başkan ölmez ziyarette, Ferizli Belediyesi ile iş birliği içerisinde olacaklarını belirterek, şehrimiz ve ilçelerimizin gelişimine katkı sağlayacak ortak projelerde destek vermeye hazır olduklarını belirtti. 
Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu ise ziyaretlerinden dolayı TÜMSİAD Şube Başkanı Ahmet Ölmez ve yönetimine teşekkür etti.    

 

Ardından ikinci ziyaretini Ferizli ilçe Kaymakamlığına gerçekleştiren TÜMSİAD heyeti, yeni göreve başlayan Kaymakam Bahattin Alp Arslanköylü’ye ‘’Hayırlı Olsun’’ temennisinde bulundu. Kaymakam Bahattin Alp Arslanköylü, TÜMSİAD Şube Başkanı Ahmet Ölmez ve yönetim kurulunun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Ferizli’nin tarım ve sanayi bölgesi açısından önünün açık olduğunu, ilçeye yatırım yapmak isteyen yatırımcı işadamlarına yardımcı olabileceklerini belirtti.

  

Son ziyaretini Ferizli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne gerçekleştiren TÜMSİAD yönetimi, İlçe Milli Eğitim Müdürü Soner Yılmaz’a hayırlı olsun temennisinde bulunarak, yeni görevinde başarılar diledi. Ziyaretlerinden dolayı TÜMSİAD yönetimine teşekkür eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Soner Yılmaz ise ilçedeki okul müdürleri, öğretmenler ve veliler ile öğrencilere en iyi şekilde eğitim verilmesi konusunda gayret edeceklerini söyledi.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x