TÜMSİAD Kalkınma Ajansını ziyaret etti

#ferizlide.com

Tüm Sanayici İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri, Doğu Marmara Kalkınma Ajansını (MARKA) ziyaret etti. 

TÜMSİAD Şube Başkanı Ahmet Ölmez, Genel Sekreter Ferhat Ateş ve Yönetim Kurulu Üyelerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren MARKA Genel Sekreteri Dr. Mustafa Çöpoğlu “Ajans olarak özel sektörle sürekli içi içe çalışıyoruz, TÜMSİAD’ta özel sektörümüzün Sakarya’da önemli bir temsilcisi, kendileriyle geçmişte gerek teknik destek programı olsun, gerekse TÜMSİAD üyelerimizin özel sektörde yürüttükleri programlar olsun, pek çok konuda birlikte çalıştık, bundan sonrada inşallah bu işbirliğimizi ve beraberliğimizi sürdüreceğiz” şeklinde konuştu. TÜMSİAD Sakarya Şubesinin her platformda kendilerini desteklediğini belirten Çöpoğlu “Hem özel sektörün önünü açma noktasında hem de bizim gibi kamu kurumlarına gerek hibe destek, gerekse diğer işlevlerin sağlanması noktasında bize sahip çıkarak, bizi yönlendirerek bizlerinde önünü açıyorlar” dedi.

Tüm Sanayici İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez ise, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Dr Mustafa Çöpoğlu’na çalışmalarında başarılar dileyerek, kalkınma ajansının iş dünyasına sağlayacağı destekleri hakkında fikir alış verişinde bulunmak için ziyareti gerçekleştirdiklerini belirterek “Kalkınma ajanslarının, bulundukları yörenin ekonomisine gerçekten yeni ivmeler kazandırmak, yeni projelere destek vermek anlamında çok ciddi gayretleri var. TÜMSİAD Sakarya olarak hem üyelerimizle birlikte Kalkınma Ajansı ile zaman zaman projeler yapıyoruz. 2019 yılında yine bir teknik destek projemiz daha olacak. Bu doğrultuda, tüm iş dünyasının yeni projeler üreterekkalkınma ajansının desteklerinden yararlanmaları tavsiye ediyorum. Şeklinde konuştu.

MARKA Genel Sekreterimiz Mustafa bey ve ekibine bundan sonra yapacakları çalışmalarında başarılar diliyoruz, inşallah Sakarya’mıza ve Türkiye’mize fayda getirecek yeni inovasyonlar yakalayarak, onları destekleyerek Sakarya ekonomisine kazandırırlar, biz TÜMSİAD olarak her zaman kendileriyle beraber çalışmak istiyoruz” dedi.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x