“Tüm insanlık aleminin başı sağolsun!

ferizlide.com

Ülkü Ocakları Ferizli İlçe Başkanı Muhammet Soylu “Tüm insanlık aleminin başı sağolsun!”

Soylu’nun Açıklaması şöyle:

Ülkemizde son günlerde çocuklarla ilgili kayıp, istismar ve katledilme haberleri geliyor ve tüm Ülkeyi büyük kaygıların eşiğine getirdi.

Önce Ankara Polatlı’da kaybolan 8 yaşındaki Eylül ve akabinde Ağrı’da, Ramazan Bayramı’nın 1’inci günü kaybolan 4 yaşındaki Leyla Aydemir’den vahşet kokan acı haberler aldık. Kayıp çocuk vakaları artıyor, çocuk istismarı çoğalıyor ve çocuk cinayetleri sıradanlaşıyor sosyal medya tepkisinin dışında hiçbir adım atılmıyor.

Öncelikle;

“Tüm insanlık aleminin başı sağolsun!

Ölen, Eylül ve Leyla melek değil ölen insanlık, bi kez daha utandık insanlığımızdan bi kez daha. Yarınımıza sahip çıkamadık, koruyamadık Leyla ve Eylül Meleği diğer melekler gibi, ya bunu yapanlar onlar için düşünülen idam! Peki onları asıp daha sonra katlettikleri meleklerle aynı toprağa gömmek ne kadar doğru? asit kuyuları açılmalı, asit kuyularına atılarak yok edilmeliler. Aksi taktirde cezalar halkı tatmin etmeyecektir ve cezalar yetersiz kalınca halk kendi adaletini kendisi sağlamaya çalışacaktır. Bu da daha büyük sorunlar doğuracaktır bizler hayatımızı ‘Nizam-ı Alem’ yani aleme nizam getirmeye and içmiş bir teşkilat olarak gerek uyuşturuya gerek teröre karşı olduğumuz gibi bunlarında karşısında olacağız. Eylül ve Leyla cinayetleri son bulsun diye savaşacağız. Yarınlarımızı karanlığa mahkum etmek isteyenlerin hayatlarını karartmak boynumuzun borcudur”

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x