Trabzonlular Derneği’nin sağlık çalışanlarına su yardım

#ferizlide.com: Sakarya Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği’nin sağlık çalışanlarına yardım çalışmaları sürüyor.

El dezenfektanlarının ikinci parti kolilerini de teslim eden Trabzonlular Derneği, hazır içme suyu paketlerini de sağlık çalışanlarına ulaştırdı.

Sakarya Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği başkanı Prof. Dr. Fehmi Çelebi, korona virüs ile mücadele kapsamında sağlık çalışanlarına yardımlarının devam ettiğini belirterek el dezenfektan malzemesinden sonra 17 bin 461 adet içme suyunun da teslimini gerçekleştirdiklerini söyledi.

İlgili Makaleler

As Su’ya teşekkür

Çelebi, Koronavirüs ile mücadele kapsamında tıbbi malzeme haricinde de ihtiyaçların olduğuna dikkat çekerek şunları söyledi: “Bu konuda da sağlık çalışanlarımıza destek olan ve yardımda bulunan çok sayıda kurum ve kuruluş var. Biz de Sakarya Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği olarak As Su yetkilileri ile yaptığımız görüşmeler neticesinde 17 bin 461 adet hazır pet şişe içme suyu temin ederek sağlık çalışanlarımızın kullanımı için başhekimliğimize teslim ettik. Bu zor ve hassas dönemde yapılan her bir yardım ve destek elbetteki çok daha büyük önem ifade etmektedir. Bu konuda özellikle As Su şirket sahibi Yaşabey Kalebaşı olmak üzere Atom Mühendislik firmasından Orkun Akpınar beye katkıları ve destekleri için teşekkür ediyorum.”.

Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi (SAÜEAH) başhekimi Prof. Dr. Mehmet Akif Çakar ise bu süreçte yapılan yardımların çok daha önemli ve anlamlı olduğunu ifade ederek As Su yetkililerine ve Sakarya Trabzonlular Derneği’ne yardım ve katkıları nedeniyle teşekkür etti.

#ferizlide.com:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu