Trabzonlular Derneği’nde iki dost karşılaşırsa!..

#ferizlide.com

İsmail Türüt’ten; yakın dostu Ekrem Yüce’ye tam destek Trabzonlular Derneği’nde iki dost karşılaşırsa!..

Karadeniz Türkülerinin İmparatoru İsmail Türüt; yakın dostu AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce’ye tam destek.

TÜRÜT: “Ekrem Yüce grev adamıdır”

Samimi ve tüm kalpten Ekrem Yüce’ye sevgisini farklı sözlerle ifade eden Karadeniz Müziğinin güçlü sesi ve Türkülerinin İmparatoru İsmail Türüt; “O imanlı, vatanperver adam gibi adamdır. Ekrem Yüce bana göre siyaset ve partiler üstüdür. Tüm renkleri kucaklayabilecek değerli bir toplayıcı ve çalışkan kişidir. Bana göre Sakarya için büyük bir kazanım. Ekrem Yüce tam bir görev adamıdır. Ekrem Yüce’nin ÇAYKUR Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Doğu Karadeniz Projesi (DOKAP) Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı görevlerinde yaptığı başarıları da ortadadır. Bugünkü Sakarya’yı hafızanıza kazıyın her geçen yıl bir daha bakın ve farkı görün. Değişime ve gelişime açık, zirve yapan bir Sakarya olacağına eminim. Allah; Ekrem Yüce’yi Hizmet adamı olarak yaratmış, hizmette tereddüt etmez ve şehir olarak sahiplenilmeli. Bende para yok ki vereyim, benden iste konser seve seve veririm” diyerek övgü dolu sözler sarfetti.

YÜCE: “Işıksız bir Adapazarı trafiği olacak”

“İlk işimiz Ada Treni ve Raylı sistem”

Sakarya’daki yoğun hafta sonu mesaisi ve Rize programı öncesinde İsmail Türüt ile Sakarya Trabzonlular Kültür ve Dayanışma Derneği’nde bir araya gelen AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce ise “Değerli sanatçımız ve dostum İsmail bey, sağ olsun her zaman yanımızda olmuştur. Kendisisinin buralara gelip bizleri ziyaret etmesi bize ayrı bir güç vermiştir. Bizler için söylediği övgü dolu sözleri için de teşekkür ediyorum; İnşallah bir dahaki gelişinde farklı Sakarya görecektir” dedi.  Trabzonlular Derneği yöneticilerinin de hazır bulunduğu buluşmada kendisine yöneltilen trafik sorunu ile ilgili sorulara da cevap veren Ekrem Yüce; “Şehir merkezinde kilitlenme var onu çözeceğiz. Trafik ışıksız bir Adapazarı trafiği olacak. Raylı sistem, Sakarya’ya mutlaka şart. Ada Treni ve Raylı sistem ilk işimiz bu olacak” şeklin de konuştu.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x