Toçoğlu: Çalmadık kapı bırakmayacağız

#ferizlide.com

AK Parti 70. Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı’nda konuşan Başkan Toçoğlu, “Siyaset, sahaya hakim olmak dışarı açılmaktır.

Siyasette içe kapandığınız anda artık üretmeyen, dedikodunun peşine takılan sıradanlaşan insan olursunuz. İşte bu nedenle biz her zaman üreten tarafta olacağız. Dışarıya açılıp sahayı boş bırakmayacağız. Saflarımızı sıklaştıracağız. Gündemimiz oyları yükseltmek ve sahaya hakim olmak olmalı. Bize yakışan 2019’da Cumhurbaşkanımıza en güçlü desteği vermektir” derken; Genel Başkan Yardımcısı Yavuz, “Belediyelerimiz Sakarya’da destan yazmıştır. Başarısız belediyemiz yok. Eksikliklerimiz olabilir. Bundan sonra da daha güzelini yaparak milletimizin beklentilerine cevap vermek üzere çalışacağız” dedi. İl Başkanı Kılıç ise 17-0’ı devam ettireceklerine inandıklarını belirtti.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti 70. Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı’na katıldı. Serdivan Belediyesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen programda AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, AK Parti Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek, AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, ilçe başkanları, ilçe belediye başkanları ile çok sayıda teşkilat mensubu katıldı.

İl Başkanı Fevzi Kılıç, “Yerel seçimlerin arefesindeyiz. 24 Haziran seçimlerinde Türkiye geneline göre başarılı olduğumuzu beraberce görmekteyiz. Seçim sonuçlarımız gösteriyor ki AK Parti’ye ve Cumhurbaşkanımıza karşı Sakarya’nın iradesi ve sevgisi tamdır. Milletvekillerimiz ve Belediye başkanlarımızla zaman zaman bir araya geliyor, belli konularda kararlar veriyoruz. Dün gerçekleştirdiğimiz toplantıda aday gösterilmesek dahi beraber çalışacağımızın sözünü verdik. Sakarya teşkilatı birliğini ve beraberliğini her zaman gösteriyor. İnşallah Sakarya’da 17-0’ı devam ettireceğimize inanıyoruz” dedi.

İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, “Biz AK Kadınlar önümüze çıkan hiçbir engele takılmadan, yorulmadan çaldığımız her kapıda davamızı anlatıyoruz. Cumhurbaşkanımızın belirttiği gibi her imtihan bir imkandır bilinciyle krizleri fırsata çevirmek için çaba gösteriyoruz. Bu konuda en büyük görev bize düşüyor. AK Kadınlar olarak kazanılmadık gönül çalmadık kapı bırakmayacağız. Biz siyasetin öznesiyiz” derken; İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Salih Başer, “Önceliğimizi teşkilatlanma çalışmalarına ayırdık. Çat kapı ziyaretlerle esnaflarımızla bir araya geldik. Şehre yeni gelen öğrencileri terminalde açtığımız stantla karşılayarak bilgilendirmelerde bulunduk. Faaliyetlerimizde bizlere yardımcı olan herkese teşekkür ediyor toplantının hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Başkan Zeki Toçoğlu, “Bir dönemin daha beraberce sonuna yaklaşıyoruz. Hamdolsun 17 belediye başkanı olarak başınızı öne eğdirmeden partimize ve misyonumuza zarar getirmeden işlerimizi bugünlere kadar getirdik. Tüm belediye başkanlarına ve ilçe başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Büyükşehir olarak gönlümüz ve vicdanımız rahat bir şekilde bugünlere geldik. 16 ilçemize imkânlarımız dahilinde hizmet götürdük” dedi.

Toçoğlu, “150 milyon liralık yatırımımız olan Akçay Barajını hizmete alacağımız günü heyecanla bekliyor, çalışmalarımızı hızla sürdürüyoruz. Geçtiğimiz günlerde Maltepe Park ve ADAKULE’yi

Abone Olun
Bildir
guest
2 Yorum
en yeniler
eskiler beğenilenler
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin
Bi o kaldı
Bi o kaldı
3 yıl önce

Çalın tabi.

Kapısızda oluruz
Kapısızda oluruz
3 yıl önce

Bu saatten sonra kapımız olmasa da olur! hiç birini bırakamayın…

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
2
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x