Tıp Bayramı Nedeniyle Sağlık çalışanları bir araya geldi

KAYMAKAM BALCI VE BAŞKAN GÜNDOĞDU SAĞLIK ÇALIŞANLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

Ferizli İlçe Kaymakamı Hasan Balcı ve Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, tıp bayramı nedeniyle Ferizli’de görev yapan İlçe Devlet Hastanesi, TSM ve diğer sağlık kuruluşlarındaki sağlık ekipleri ile bir araya geldi.

Ferizli Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde belediyenin organizasyonuyla düzenlenen programa Ferizli İlçe Kaymakamı Hasan Balcı, Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, Ferizli İlçe Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Dr. Samet Kaymaz, İlçe Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Dr. Gülşah Yılmaz kurum amirleri, doktorlar ve sağlık çalışanları katıldı.

Program öncesi Kaymakam Hasan Balcı ve Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu sağlık çalışanlarını günlerini kutladı ve karanfil takdim ettiler.

Kaymakam Hasan Balcı yaşanan asrın felaketi başta olmak üzere dünden bugüne birey ve toplum sağlığı için yoğun emek sarf eden tüm sağlık çalışanlarına gösterdikleri üstün gayret ve çabalarından dolayı teşekkür ederek, sağlık çalışanlarının tıp bayramını kutladı ve görevlerinde başarı diledi.

Başkan Gündoğdu, “Bir canı kurtarmayı, bütün insanlığı kurtarmakla eşdeğer sayan anlayışın sahipleri olarak gece gündüz insanımızın sağlığı için koşan siz değerli sağlık çalışanlarımıza minnettarız. Sizlerin fedakarlığı, insan hayatına verdiğiniz değer ve mücadele hiçbir zaman tartışılamaz. İnsan hayatına verdiğiniz değer için bir kez daha sizlere teşekkür etmek istiyorum. İnsanı yaşatmayı, insanlığa daha nitelikli bir yaşam sunmayı amaç edinen, bu kutsal, saygın ve onurlu mesleği büyük özveriyle yerine getiren doktorlarımız ve sağlık çalışanlarımızın Tıp Bayramı’nı kutluyor, hepinize esenlikler diliyorum” ifadelerini kullandı.

Programdan duydukları memnuniyeti dile getiren sağlık çalışanları da programın kendileri için moral olduğunu dile getirerek, Kayamakam Balcı ve Belediye Başkanı Gündoğdu’ya teşekkür etti.

Program, günün anısına hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Abone Olun
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x