Temmuz Ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi

#ferizlide.com: Ferizli Belediye Meclisi Temmuz ayı toplantısını yaptı. Toplantıda tek gündem maddesi görüşülerek karara bağlandı

Ferizli Belediye Meclisi’nin Temmuz ayı toplantısına Başkan Vekili Ruhi Şenol başkanlık etti. Meclis üyeleri, toplantının başında, öncelikle Hakkari’nin Doğanlı mezrasında bölücü terör örgütüyle çıkan çatışmada şehit olan İzmirli Jandarma Teğmen Güngör Dolunay olmak üzere, tüm şehitlerimize Allah’tan Rahmet, başta aileleri olmak üzere Türk milletine başsağlığı diledi. Yine Karasu’da serinlemek amacıyla denize girdikten sonra dalgalar arasında kaybolan, arama çalışmalarına halen devam edilen Ferizli Sinanoğlu mahallesinden 19 yaşındaki Özgür S. nin bir an önce bulunulması temenni edilerek, ailesine sabır dilendi.

Meclis toplantısının tek gündem maddesi olan “1/1.000 ölçekli uygulama imar planında plan notu değişikliği yapılması” ile ilgili imar komisyon raporu okunarak, görüşüldü. Meclis üyeleri görüşülen maddeyi oybirliği ile kabul etti.

Ağustos ayı meclis toplantısının tatil edilmesine karar verilmesi ile dilek ve temennilerin ardından toplantı sona erdi.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x