Tarla Yollarında Çalışmalar Devam Ediyor

#ferizlide.com

Ferizlide Tarla Yollarında Çalışmalar Tüm Hızıyla Devam Ediyor.

Ferizli Belediyesi Fen İşleri Ekibi bozulan tarla yollarında bakım ve onarım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. İlçe genelinde hummalı çalışmalar yürüten Fen İşleri Ekibi ürün hasat zamanı öncesi tüm tarla yollarının bakım ve onarım işlemlerini hızlandırdılar.

Son yılların en yağışlı mevsimini geçiren Ferizli’de bazı tarla yollarında bozulmalar olmuştu. Seferber olan ekipler geceli gündüzlü yollarda bakım ve onarım çalışması yaptılar. Fındıkçılığın yaygın olduğu Ferizli’de özellikle fındık sezonunun başlamasıyla birlikte ekipler çalışmalarını daha da hızlandırdılar.

Çalışmalara ilişkin açıklama yapan Belediye Fen İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Naci Kıral, “çiftçilerimizin arazilerine daha rahat ulaşmaları için Ferizli Belediyesi olarak bozuk ve tadilat isteyen yolları elden geçirip, yeniliyoruz. Elimizdeki tüm imkânları kullanıyoruz ve çiftçilerimizin herhangi bir olumsuzluk yaşamamaları yönünde ekibimizle seferber halindeyiz. Çalışmalarımız devam edecek. Tüm çiftçilerimize bereketli, bol kazançlı bir yıl temenni ediyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu