Suç Makinası Kaynarca’da Yakayı Ele Verdi

#ferizlide.com

Suç Makinası Yakalandı…Her Türlü Suçtan Aranıyordu Kaynarca’da Yakayı Ele Verdi…

13 Ayrı suçtan aranan Cezaevi Firarisi Ahmet Ercan Y. Yakalandı…

Kaynarca İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı ekiplerin bir duyumu değerlendirmeleri sonucunda yaptıkları operasyon ile;

“Hükümlü veya Tutuklunun Kaçması, Resmî Belgede Sahtecilik, Tehdit, Yaralama, Kişiyi Hürriyetinden Yoksun Kılma, Parada Sahtecilik, Emniyeti Kötüye Kullanma, Dolandırıcılık, Banka ve Kredi Kartları ile Dolandırıcılık” suçlarından aranan Ahmet Ercan Y. İsimli cezaevi firarisi 12 Eylül 2018 tarihinde Kaynarca’da yakalandı.

Yapılan araştırmalar sonrasında Ahmet Ercan Y. İsimli şüpheli şahsın Kaynarca ilçesi Arifağa mahallesinde ikamet eden M.İpek isimli kadına para karşılığı sınava girmeden ehliyet alabileceğini, Ferdi K. isimli şahsın Yargıtay’daki dosyasını kaldırtmak şartıyla para karşılığı anlaştıklarını bilgisine ulaşan Jandarma ekipleri şahsı takibe aldı.

12 Eylül 2018 tarihinde yapılan operasyon ile Cezaevi firarisi Ahmet Ercan Y. isimli şahsı yanında bulunan Sevim M. isimli kadın ile birlikte Kaynarca Arifağa mahallesinde gözaltına almıştır.

Operasyon sonucunda Mümine İ. adına tanzim edilen sahte ehliyette ele geçirilmiştir.

Ayrıca şahsın yapılan üst ve araç aramasında 14 adet 100 TL sahte para ve 2 adet sahte 100 Amerikan Dolarının ele geçirildiği, farklı isimlerle kayıtlı 2 adet sahte ehliyetinde şahsın üst aramasında bulunduğu, şahısların geldiği aracın plakasının da sahte olduğunu tespit edilmiştir.

Gözaltına alınan Ahmet Ercan Y. İsimli şüpheli şahıs ile yanında gözaltına alınan Sevim M. İsimli kadın işlemlerinin ardından mevcutlu olarak 13 Eylül 2018 tarihinde adliyeye sevk edileceği bildirildi.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x