SUBÜ Rektörü Ferizli MYO’yı Ziyaret etti

#ferizlide.com: SUBÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık Ferizli MYO’da Marka Projesi Eğitim Alanı Tanıtımına katıldı.

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Ferizli Meslek Yüksekokulunda “TR 42 bölgesi tekstil sektörüne yönelik nitelikli işgücünün yetiştirilmesi” adlı marka projesi ile hazırlanan, proje alanının tanıtımı ile ilgili olarak proje ortağı Söğütlü Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü, proje iştirakçileri Doğukan Tekstil Ürünleri San Tic. Ltd. Şti.,

Seher Mensucat Teks. San. Tic. AŞ., Oto Oto Tekstili Ve Aksesuarları San. Tiç. Ltd-Şti. ve proje destekleyicisi Doğu Marmara Kalkınma Ajansı Ferizli Meslek Yüksekokulunda biraraya geldi.

Toplantıya SUBÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık. Rektör yardımcısı Ali Fuat Boz, Söğütlü OSB müdürü İsmet Altunışık, iştirakçi firmaların temsilcileri ve MARKA temsilcileri katıldı. Proje alanında bir araya gelen taraflar proje ile ilgili detayları öğrenirken aynı zamanda sektörün sorunları ve beklentileri ile ilgili paylaşımlarda bulundular.

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektör Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık proje yürütücüsü ve araştırmacısı başta olmak üzere proje de emeği geçen tüm taraflara teşekkür etti ve proje ortağı ile iştirakçilerine teşekkür belgelerini takdim etti. 3+1 uygulama modeli ile oluşan işbirliklerinin sonucunda ortaya çıkan projelerin ve işbirliklerinin artmasından mutlu olduklarını ifade etti.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x