Su kuyusu ve battaniye için yardım kampanyası

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, İHH işbirliğinde mazlumlar için acil battaniye ve Afrika’da su kuyusu açılması için yardım kampanyası başlatıldığını duyurdu.

SU KUYUSU

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, İHH İnsani Yardım Vakfı Hendek Temsilcisi Cemil İşnel ve yönetimini makamında ağırladı. Çalışmaların değerlendirildiği ve fikir alışverişinin yapıldığı ziyarette çadırlarda yaşayan mazlumlar için battaniye yardımı başlatılması ve Afrika’da Hendek adıyla bir su kuyusu açılması kararı alındı. Başkan Babaoğlu, mağdurların ve mazlumların ihtiyaçlarını karşılamak adına İHH ile başlatılan kampanyanın önemine değindi.

BATTANİYE

Başkan Babaoğlu, “Soğuk kış günlerinde çadırlarda kalan mazlumlar için başlatılan yardım kampanyasına ve Afrika’da Hendek adıyla su kuyusu açılması için başlatılan yardım kampanyasına tüm hayırsever Hendek halkını davet ediyorum” dedi. İHH İnsani Yardım Vakfı Hendek Temsilcisi Cemil İşnel’de Başkan Babaoğlu’na teşekkür ederek, başlatılan yardım kampanyalarına destek çağrısı yaptı.

Hayırseverlerin yardımlarını Rasimpaşa Cami yanında bulunan İHH Hendek Temsilcilik bürosuna teslim edebileceği açıklandı.

Nakdi yardım yapmak isteyenler için İHH Yardım Hesabı:

ZİRAAT BANKASI HENDEK ŞUBESİ

ŞUBE KODU       : 0020

HESAP NO          : 7058 3405-5006

IBAN                     : TR 4400 0100 0020 7058 3405 5006

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu