Spor İl Müdürlüğünden Gündoğdu’ya Ziyaret

#ferizlide.com

Gençlik ve Spor Sakarya İl Müdürü Arif Özsoy, Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu’yu ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy, beraberinde Ferizli Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Şükrü Özkan, Söğütlü Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Özgür Aygün, KYK Sakarya Sabahattin Zaim Yurt Müdürü Paşa Odabaş ile Başkan Gündoğdu’yu makamında ziyaret ederek, görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

İlgili Makaleler

Ziyarette Ferizli’de ki sportif faaliyetler ve spor tesisleri hakkında değerlendirmeler yapıldı. Gençlik ve Spor İl Müdürü Özsoy, “Tüm ilçe belediye başkanlarımızla olduğu gibi Ferizli Belediye Başkanı Sayın İsmail Gündoğdu’yla da uyum içerisinde çalışacaklarını” dile getirdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifaden Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, nazik ziyaretleri nedeniyle Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy ve beraberindeki heyete teşekkür etti. Gençlere yönelik yapacakları projelerin altını çizen Başkan Gündoğdu, “Spora olan yatırımların, aynı zamanda gençlerin geleceğine yapılacağını” söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu