Sopalarla bastıkları evde vuruldular 1 Ölü 1 yaralı

#ferizlide.com: Kocaali'de iki aile arasında çıkan silahlı kavgada bir kişi öldü, bir kişi de yaralandı.

Dün Kocaali Şerbetpınarı mah.de saat:03.00 sıralarında aralarında daha önce arazi anlaşmazlığı yüzünden husumet bulunan Ş.T., Ö.T., C. T., N. T. ve E. T.  isimli şahısların İ.K. nin evine sopalar ile giderek, İ. K., Ş. K. ve E. K. isimli şahısları darp etti.

Bunun üzerine İ.K ve Ş.K. isimli şahısların tabanca ve pompalı tüfek ile ateş etmesi sonucu C.T. ve E.T. isimli şahısların yaralanması ve Cengiz Tenkoğlu isimli şahsın kaldırıldığı hastanede öldüğü haberi geldi.

Olay yerine Olay Yeri İnceleme timi sevk edildi. Cumhuriyet savcılığın talimatı ile, ilgili adreste arama yapıldığını, yapılan aramada; 2 Adet Tüfek, 3 Adet Tabanca, 7 Adet  tüfek fişeği, 4 Adet 9 mm tabanca mermisi, 8 Adet 7. 65 mm  tabanca kovanı, 2 Adet 9 mm tabanca kovanı, yaklaşık 1.5 metre uzunluğunda fişek kılıfı tespit edildi.

 

Ele geçen malzemelerin incelenmesi için Olay Yeri İnceleme Timine teslim edildiğini, Cumhuriyet Savcısının talimatı ile İ.K. ve Ş.K. isimli şahısların gözaltına alındığını bugün mevcutlu olarak C. Savcılığına sevk edileceği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu