Söğütlü’de yeni başkan iş başında

#ferizlide.com

Söğütlü Belediye Başkanı Koray Oktan Özten Meclis üyeleri ile birlikte geldiği belediye binası önünde kurban keserek görevi teslim aldı.

Önce İlçe seçim kurulundan mazbatasını alan Başkan Koray Oktan Özten daha sonra belediye ye gelerek makamını devraldı.

Söğütlü yeni Belediye Başkanı Koray Oktan Özten belediye önünde hazırlanan sahnedeki kürsüden yaptığı konuşmada “Seçim Çalışmalarında ne söylediysem hepsini sizlere Meclis üyesi arkadaşlarımız, sivil toplum örgütleriniz katkıları ile ve mahallelerimizde ki vatandaşlarımızın bilgileri dâhilinde gerçekleştireceğiz. Vatandaşımızın istemediği, kabul etmediği hiç bir işler yapılmayacaktır, bununda böyle bilinmesini istiyorum.”

Söğütlü Belediye Başkanı Özten “Seçim Çalışmalarımızda vatandaşlarımız söz vermiştim makam odamı üst katlarda değil birinci en uygun belediyemiz giriş katında bulunan SGK’nın olduğu yere taşıyacağım. Yaşlı amcalarımız, teyzelerimiz, yüksek yerlere çıkmasınlar camiye giderken uğrayıp çayımızı içsinler diye. Biz gönül Belediyeciliğimizi halkımız ile birlikte yapacağız” diye belirtti.

 

Başkan Özten in göreve başlamadan önce Kendisine destek için gelen eski Belediye Başkanlarından Remzi Bölükbaşı,     Cavit İr,  Ertuğrul Özcan ve Zeki Düzgider’le birlikte sahneye çıkıp vatandaşları selamladılar.

Söğütlü Belediyesi ilk toplantısını Pazartesi günü saat 16.00 da meclis toplantı salonunda gerçekleştirecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu