Söğütlü’de Şampiyon Camiicedit oldu

#ferizlide.com: Söğütlü Belediyesi Tarafından düzenlenen ve 17 Temmuzda Başlayıp 21 Temmuzda bitecek olan Tarım Hayvancılık Süt ve Kültür Festivali öncesinde Mahalleler arası Birlik Beraberlik Futbol Turnuvasında Camiiceditspor Şampiyon oldu.

Söğütlü belediyesince Festival sahasında düzenlenen ‘Birlik Beraberlik Futbol Turnuvası’ sonucunda Camiiceditspor Şampiyon olurken 2. Fındıklıspor. 3.Beşdeğirmen. 4. ise Türkbeylikışlaspor oldu.

Söğütlü Belediye Başkanı Koray Oktay Özten Turnuva sonunda Şampiyonluk maçından sonrada yaptığı konuşmada “Söğütlü İlk önce Nahiye, sonra belde ilçe ve bugüne gelmiş durumda. Kuruluşundan bu güne kadar büyüklerimizin bize bıraktığı en güzel miras Birlik Beraberlik, dostluk,  kardeşlik kültürüdür.  Bizlerde bugün torunları olarak bu güzellikleri yaşıyoruz elbette yaşatmaya devam edeceğiz.

 Düzenlediğimiz Futbol turnuvasında Sadece kazanan Cemiiceditspor değil  ilçemiz de birlik beraberlik kazanmıştır. Turnuvamıza katılan tüm katılımcı arkadaşlarımıza, sporcularımıza, yöneticilerimize ve cefakar seyircilerimize, özelikle de bayan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Şampiyonluk kupaları mızı perşembe günü akşamı yine festival sahamızda taktim edeceğiz” diye açıkladı.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x