Söğütlü’de Muhtarlar pasta kestiler

Söğütlü’de 19 Ekim Muhtarlar Günü Muhtarları Derneği tarafından Düzenlendi.

#FERİZLİDE.COM: Tören, İlçe Kaymakamlığı Önlüdeki Atatürk Anıtına muhtarları derneği Başkanı Cihan Çakırsoy ‘un çelenk koydu. Ardından saygı duruşu ve istiklal marşımız okundu. Günün anlam ve önemini belirten konuşmanın ardından tören kapalı alanda devam etti.

Muhtarlar derneği adına düzenlenen kahvaltıya İlçe Kaymakamı Cevat  Gün, Belediye Başkanı Koray Oktay  Özten, Söğütlü Mahalle Muhtarlar Derneği Başkanı  Cihan Çakırsoy    Siyasi parti ve Sivil Toplum Örgütleri temsilcileri ve mahalle muhtarları katıldı..

 

Söğütlü ilçe kaymakamı Cevat Gün yaptığı konuşmada 1829 tarihinden itibaren muhtar devlet ile en ücra köylerindeki  vatandaşlarımızın sesi olmaktadır. Mahalle muhtarlarımız kutsal bir görev yaptıklarını görüyoruz. Bu vesileyle günlerini kutluyorum diye belirtti.

 

Söğütlü Belediye Başkanı Koray Oktay Özten Mahalle Muhtarlarımız temel taşlarıdır. Girmiş oldukları seçimlerde kurum kuruluşlardan, siyasi partilerden destek almayarak şahsi olarak yaptıkları çalışmalar sonucunda vatandaşlarında taktirlerin alarak seçilmektedir. Mahalle Muhtarlarımızın haklarını hiçbir zaman ödeyemeyiz. Muhtarlar günün kutluyorum.

 

Söğütlü Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Cihan Çakırsoy’da  “İlçemizdeki tüm mahalle Muhtarlarımızın halkın isteklerini  çözüm noktasında her zaman yardımcı olan  İlçe kaymakamımıza” Belediye Başkanımıza ve kurum kuruluşlardaki çalışan tüm personel arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum”  dedi. Kahvaltının ardından muhtar günü adına hazırlanan pasta kesilerek davetlilere ikram edildi.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x