Söğütlü’ de Bayramlaşma

#ferizlide.com: Söğütlü’ de bayramlaşma bayramın birinci günü birlik beraberlik içerinde coşkuyla gerçekleştirildi.

Söğütlü’de bayramlaşma programı; Ak Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, Söğütlü Belediye Başkanı Koray Oktay Özten, Ak Parti İlçe Başkanı ve teşkilatı, meclis üyeleri, belediye personeli, ilçe daire müdürleri, muhtarlar, sivil toplum kuruluşları ve çok sayıda ilçe halkının katılımıyla gerçekleştirildi.

Belediye Başkanı Özten, tüm misafirlerle tek tek bayramlaşarak “ Mübarek Ramazan ayını geride bırakırken sevgi, kardeşlik, hoşgörü ve yardımlaşma duygularının yoğunlaşmasına vesile olan bir bayramı daha birlikte kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sizlerin, ilçe halkımızın ve tüm İslam Aleminin bayramını en içten dileklerimle kutluyor, herkese iyi bayramlar diliyorum.” dedi.

Ak Parti Sakarya Milletvekilimiz Recep Uncuoğlu ise “ Milletçe, muhabbetle kucaklaştığımız bir bayrama daha kavuşmuş bulunuyoruz. Bayramın, bilhassa acı içinde, umutsuzluk içinde, gözyaşları içinde yaşamak durumunda olan kardeşlerimizin yaralarına merhem olmasını Allah’tan temenni ediyorum. Bu vesileyle, Ramazan Bayramınızı en kalbi dileklerimle kutluyor; bu mübarek bayramın, bizleri her zamankinden daha çok birbirimize yakınlaştırmasını, kardeşliğimizi, dostluğumuzu pekiştirmesini temenni ediyorum.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu