Söğütlü Belediye Başkanı Özten’den, Başkan Gündoğdu’ya Ziyaret..

Ferizli’nin komşu ilçesi Söğütlü Belediye Başkanı Koray Oktay Özten, Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu’yu ziyaret etti.

Ziyarette iki belediye arasında komşuluk ilişkileri, ilçedeki çalışmalar ve planlanan projeler hakkında istişarelerde bulunuldu.

Nazik ziyaretlerinden dolayı Başkan Özten’e teşekkür eden Başkan Gündoğdu, “Biz birbirlerine oldukça yakın komşu ilçeleriz. İnşallah koordineli ve uyumlu çalışarak, hızlı gelişen ilçelerimiz arasındaki komşuluk ilişkilerimize en güzel şekilde devam edeceğiz. Gerek büyükşehir belediyemizle ve gerekse ilçe belediyelerimizle ele ele, gönül gönüle verip, paylaşarak ve projeler planlayarak bölgemizi kalkındıracağız” dedi.

Söğütlü Belediye Başkanı Koray Oktay Özten ise gördüğü misafirperverlikten dolayı Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu’ya teşekkür etti. Başkan Özten “ aynı bölgede bulunan iki komşu ilçenin ihtiyaçları ve gelişmesi konusunda ortak işbirliği içerisinde olacaklarını, bölgenin kalkınması için Sayın Başkanla fikir alışverişinde bulunacaklarını” söyledi.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x