Sırbistanlı Başkan, Soğuk’u Ziyaret Etti

#ferizlide.com

Novi Pazar Belediye Başkanı Nihad Bişevac Başkan Soğuku Ziyaret Etti.

Sırbistan’a bağlı Grad Novi Pazar Belediye Başkanı Nihad Bişevac beraberindeki heyetle Belediye Başkanı Ahmet Soğuk’u ziyaret etti. Konuklara iş adamı Muzaffer Güneş ve Meclis Üyesi İsmail Durmaz eşlik etti.

Samimi ortamda gerçekleşen ziyarette konuklar, Başkan Soğuk’dan belediyenin yürüttüğü faaliyetler ve Ferizli hakkında bilgi alıp istişarelerde bulundular.

İki ülke arasında işbirliğini arttırmak ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunmak amacıyla Ferizli’ye gelen Başkan Bişevac, “başlattığımız kardeşlik ilişkilerinin artarak devam edeceğini ümit ediyorum. Bizlere gösterdiğiniz yakın ilgi ve nazik karşılama için teşekkür ederim.” dedi.

Yaklaşık bir saat süren görüşmenin ardından misafir başkan ve beraberindeki heyeti ağırlamaktan kıvanç duyduğunu söyleyen Başkan Soğuk, “ziyaretin iki ülke belediyeleri arasındaki sosyal ve kültürel ilişkileri daha çok geliştireceğine inanıyorum. Sayın Başkan bizleri Novi Pazar’a davet ettiler. Daha önce gönül coğrafyamız balkanlardan birkaç ülkeyi ziyaret etmiştik. İnşallah tekrar nasip olur ve Novi Pazarı’da ziyaret ederiz.” dedi.

Başkan Soğuk kendilerini Ferizli’de konuk etmekten dolayı çok memnun olduklarını belirterek, bu ziyaretin bir dostluğa dönüşmesi dileğinde bulundu.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x