Sinanoğlu Mahallesinin Genç Girişimci Öğretmeni

#ferizlide.com Sakarya Çocuk Sanat Atölyesi Açıldı…

Çocukların gelişimine çok büyük katkı sağladığı tespit edilen sanat atölyeleri Metropollerden sonra Adapazarı’nda da açıldı.

Genç girişimci iki kadın öğretmenimiz Ferizli Sinanoğlu Mahallesinde yetişen Seher Sevde Ülker ve Esra Özenir Üren tarafından Adapazarı Cumhuriyet Mahallesi eski Reji Sokağının başında Çiftçi kardeşler iş hanının son katında Sakarya Çocuk Sanat Atölyesi olarak bir süre önce faaliyete başlamıştı.

İlgili Makaleler

13 Ocak 2019 tarihinde resmi açılışı yapılan Sakarya Çocuk Sanat Atölyesinin açılışına yoğun ilgi vardı. Çeşitli ikramlar ile misafirleri ağırlayan genç girişimci öğretmenlerin heyecanlı tavırları gözlerden kaçmadı.

Çalışan annelerin yoğun ilgisi ile karşılanan Çocuk Sanat Atölyesi 04-12 Yaş arası çocuklara hizmet vereceği bildirildi.

Seher Sevde Ülker’in yapmış olduğu açıklamada;

-“Amacımız çocuklarımızın el becerilerinin gelişimi yanında özgür düşünmesine de katkı sunmak ve ortak davranış bilincinin gelişiminde onlara yardımcı olmaktır. Vereceğimiz eğitim aynı zamanda çocuklarımızın stresle başa çıkma hususunda onları motive edecek, okul hayatlarında daha başarılı olmalarını sağlayacaktır.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu