Seri Hırsız Ferizli Cezaevine getirildi

#ferizlide.com

Jandarma hırsızlara aman vermiyor. Otuz iki ayrı hırsızlık zanlısı R.E. yakalandı. Bir Tutuklama…

Hakkında “Silahlı tehdit” suçundan 2 yıl 1 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan ve yakalama kararı da olan R.E.  isimli şahıs Kocaali Jandarma Asayiş Timleri tarafından yapılan operasyon sonucu 14.05.2019 günü Karasu’da yakalandı.

Yakalaması bulunan şüpheli şahsın Jandarmadaki Avukat eşliğinde yapılan mülakat ve alınan ifadesinde Kocaali’de 16 ve Karasu’da 16 olmak üzere toplamda otuz iki ayrı hırsızlık olayın faili olduğu tespit edildi.

Aralarında beyaz eşyadan, televizyona, bilgisayardan, av tüfeğine, zirai aletlere kadar çok çeşitli malzeme çaldığını itiraf eden R.E. suç ortaklarını da ele verdi.  Bazı suçları E.D. ve B.Ö. isimli şahıslarla birlikte işlediklerini itiraf etti.

Olay da adı geçen E.D’in Ferizli Cezaevinde tutuklu olduğunu, B.Ö.’in ise nerede olduğunu bilmediğini, ayrıca çaldıkları malzemeleri ise tanımadıkları şahıslara satarak paraya çevirdiklerini ifadesinde beyan etti.

Savcılık kararı ile B.Ö. hakkında yakalama kararı çıkarılmış olup, R.E. ise Jandarmadaki İşlemlerinin ardından 15 Mayıs 2019 tarihinde mevcutlu olarak çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak Ferizli L Tipi Cezaevine gönderildi.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x