SEDAŞ 40. İstanbul Maratonu’ndaydı

#ferizlide.com

“Sağlıklı Yarınlara Koş” temasıyla düzenlenen Vodafone 40’ıncı İstanbul Maratonu etkinliğinde, SEDAŞ  çalışanları da maratona katıldı. Kocaeli, Sakarya, Bolu ve Düzce’de 20 Bin kilometrekarede 3,5 milyon nüfusa elektrik dağıtım hizmeti veren  SEDAŞ’ın (Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş.’nin ) çalışanları, 1979 yılından bugüne kesintisiz olarak her yıl düzenlenen ve kıtalararası koşulan tek yarış olma özelliğine sahip olan İstanbul Maratonuna katılmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirttiler.

Vodafone 40. İstanbul Maratonu’nda Saat 09:00’da start verildi. İki kıtayı birbirine bağlayan maratonun, başlama işaretinin  verilmesiyle sporcular, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne doğru hareket etti. İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Spor İstanbul ve Vodafone tarafından bu yıl Sağlık İçin Koş temasıyla düzenlenen  Vodafona 40. İstanbul Maratonu’nda her yıl olduğu gibi bu yıl da en renkli bölüm Halk Koşusu’nda yaşandı.

Tekerlekli Sandalye ile yarışan engelli sporcuların startı ile başlayan Vodafone 40. İstanbul Maratonu’nda Tekerlekli Sandalye, 42K “Maraton, 15K, 10K ve Halk Koşusu  5 ana kategoride koşuldu.

AKKÖK grup şirketleri ile birlikte Vodafone 40. İstanbul Maratonu’na katılan SEDAŞ çalışanları “Sağlıklı Yarınlara Koş” teması ile düzenlenen böyle bir etkinliğe katıldıkları için mutlu olduklarını dile getirdiler.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x