SATSO Medya Buluşmaları 2018 Başladı

“Sakarya dinamizm, kalite, kente duyarlılık, işbirliğini hak ediyor” #ferizlide.com

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası 2018- 2022 dönemi Yönetim Kurulu, basın mensupları ile fikir alışverişi yapmak ve beraberliği perçinlemek adına “SATSO-Medya Buluşması’nda bir araya geldi.

SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Meclis Başkanı Talip Kuriş ve Yönetim Kurulu Üyelerinin ev sahipliğinde Sertaç Otel’de gerçekleştirilen toplantıya basın mensupları yoğun ilgi gösterdi.

Basın Toplantısına, Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur, Sakarya Gazeteciler Birliği Başkanı Zeki Aydıntepe,  Gazeteci Cevdet Güngör, Sakarya medyasının seçkin isimleri ve çok sayıda basın mensubu iştirak etti.

Medya mensupları SATSO Yönetimi ile sohbet ederek kamuoyunu ilgilendiren konularda görüş alışverişinde bulundu.

24 Temmuz Basın Bayramı nedeniyle de düzenlenen toplantının açılışında medya mensuplarının bayramını kutlayan Başkan Altuğ, “Tüm basın mensuplarımızın Basın Bayramı’nı kutlar, emekleriniz için SATSO camiası olarak teşekkür ederiz” dedi.

Başkan A. Akgün Altuğ, şehrin ticaretinden üretimine her alanda çalışmalara ivme katmanın yanı sıra şehir aidiyetinin güçlendirilmesi, lobi çalışmalarının hız kazanması ve birlikteliğin güçlü kılınması adına, #Şifremiz54 sloganıyla, şehrin tüm kesimleri ile ortak paydada buluşmak,  farklılıklardan ortak dil oluşturmak amacıyla çalışmalarına devam ettiklerini belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu