SASKİ Ferizli’de Asfaltlamaya Devam Edecek

#ferizlide.com

SASKİ tarafından Ferizli’de iki yıldır devam eden alt yapı çalışmaları artık tamamlanıyor. Ferizli’de altyapı çalışmaları nedeniyle bozulan üstyapı için SASKİ tarafından 17.09.2018 tarihinde asfaltlama ihalesi yapıldı.

İhalenin ardından önümüzdeki ayın başında Ferizli’nin Damlık, Değirmencik, Kemal Paşa, İnönü ve İstiklal Mahallelerinde yolların asfaltlanacağı belirtildi.

İlçe halkına müjdeyi veren Belediye Başkanı Ahmet Soğuk; “SASKİ ekipleri ilçemizde iki yıldır yoğun bir çalışma yaptılar. Tabii ki Altyapı çalışmaları nedeniyle üstyapımız ve asfaltımız da zarar gördü. Halkımız yaklaşık 2 yıldır toz ve çamurdan etkilenmiştir. Halkımıza verdiğimiz bu geçici rahatsızlık nedeniyle özür diliyorum. Şu da bilinmelidir ki bu çalışmalar Ferizli halkımız içindir. Şimdi artık zarar gören tüm yollarımız asfaltlanacaktır.

Eylül ayının 17’si itibarıyla Büyükşehir Belediyemiz ve SASKİ tarafından asfalt ihalesi yapılmıştır. İlçemizde yaptıkları çalışmalar nedeniyle Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Zeki Toçoğlu’na ve SASKİ Genel Müdürümüz Rüstem Keleş’e teşekkür ediyorum.

Görev süremiz zarfında ilçemiz temiz içme suyuna kavuşmuş, doğalgaz ve altyapımız tamamlanmıştır. Önümüzdeki ay ise ilçemiz Asfaltına kavuşacaktır.

Önümüzdeki dönem hedefimiz ise; kaldırımları, bisiklet yolları ve yürüyüş yolları ile birlikte ilçemizi daha modern bir hale getirmek olacaktır.

Göreve geldiğimiz günden bu güne kadar ilçemize bir çok hizmeti kazandırdık. Kanalizasyonuyla, doğalgazıyla, hastanesiyle organize sanayi ve fabrikalarıyla, sulama projesiyle ve ilçe stadıyla ilçemiz önemli bir noktaya gelmiştir. İlçemizin bu noktaya gelmesi için bizlerden hiçbir desteğini esirgemeyen Sakarya Büyükşehir Belediye

Başkanımız Sn. Zeki Toçoğlu’na ve SASKİ Genel Müdürümüz Rüstem Keleş’e bir kez daha teşekkür ediyorum.

Görev süremiz boyunca ilçemizde birçok projeyi hayata geçirdiğimiz gibi önümüzdeki dönem için de yeni projeler geliştiriyoruz. Bu projelerimizi en kısa zamanda halkımızla paylaşacağız. “ dedi

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x