Sapanca’nın Çınarlarına Ziyaretler Devam Ediyor

Sapanca Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü bünyesinde gerçekleşen, ilçe içindeki hasta ve yaşlı ziyaretleri devam ediyor.

Çeşitli rahatsızlıkları nedeniyle ya da yaşlarından dolayı evlerinde dinlenen hastalara acil şifalar, sağlıklı ve uzun ömür dilendi. Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen’in talimatlarıyla Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünce gerçekleşen ziyaretlerde, konuk olunan evlerde vatandaşların hal ve hatırları sorulurken, istek ve talepleri de dinleniyor.

Güler yüzle, hayır dualarla karşılanmak

Belediye olarak yaşlıların ve hastaların her zaman yanında olduklarını belirten Sapanca Belediyesi Basın Yayın ve Halka İlişkiler Müdürü Emine Tarım, “Başkanımızın talimatıyla her fırsatta yaşlı, hasta ve yeni doğan bebek ziyaretlerimiz devam ediyor. Hasta ve yaşlı ziyaretlerimizde bu hafta, Necmi – Reyhan Kösemen çiftini ve Havva Tanta teyzemizi ziyaret edip hayır dualarını aldık. Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen’in selamlarını kendilerine ilettik. Ziyaretlerimizde büyüklerimize hayırlı ömürler hastalarımıza da Allahtan acil şifalar diliyoruz. Gerçekleşen ziyaretlerimizde görüyoruz ki, kendilerinin düşünülmesi hal ve hatırlarının sorulmasından çok memnun oluyorlar. Ziyaretlerimizde çınarlarımızın yaşadıkları tecrübeleri, unutamadıkları güzel anıları onlardan dinlemek bizler içinde mutluluk verici. Ziyaretimizde güler yüzle, hayır dualarla karşılanmak, onların samimi sohbetlerine katılmak ne kadar doğru bir hizmet yaptığımızı gösteriyor. Hasta ve yaşlılarımıza yaptığımız bu ziyaretlerimiz devam edecek” dedi.

Özcan Bey oğluma teşekkürlerimizi iletin

Ziyaretine gidilen Necmi Kösemen “Özcan Oğlumun göreve gelmesiyle böyle güzel bir hizmeti hayata geçirmiş olduğu için öncelikle kendisini tebrik ediyorum. Artık, bizleri mutlu edecek tek şey halimizin, hatırımızın sorulması bizlerin geçmişte yaşadığı tecrübelerine değer verilmesidir. Bunu bu hizmetle çok iyi yaptıklarınızı gördüm. Emeği geçenlere, bizi düşünen Özcan Bey Oğluma teşekkürlerimizi iletin” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu