Sakarya’nın makus talihini değiştireceğiz!

#ferizlide.com

İYİ Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır ve İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, Partilerinin İlçe Başkanları ve Belediye Başkan adayları ile bir araya gelerek, durum değerlendirmesinde bulundu. İl Başkanı Kılıçaslan, “İnşallah sizler başkan seçilerek, Sakarya’nın makus talihini değiştireceksiniz. Sakarya’nın umudu, üzerinde ittifak yaptığı isimler olarak hiçbir kışkırtmaya gelmeyerek, Sakarya’nın iyi geleceği için çalışmanızı istiyorum” diye konuştu.

Seçim manifestosu

İYİ Parti Sakarya Büyükşehir ve İlçe Belediye Başkan adayları ile Milletvekili Ümit Dikbayır ve İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, şehir merkezindeki bir restoranda sabah kahvaltısında bir araya geldiler. Toplantıda durum değerlendirmesinde bulunulurken, çalışmalar ile ilgili bilgi alışverişi yapıldı. İl Başkanı Kılıçaslan, Genel Başkanları Meral Akşener tarafından 31 Mart seçimleriyle ilgili manifestonun ve aday tanıtım toplantısının 20 Şubat Çarşamba günü Ankara’da yapılacağını bildirdi.

Sakaryalılar büyük bir değişim istiyor

İYİ Parti İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, 31 Mart’a kadar olan süreyi çok iyi değerlendireceklerini ifade ederek, “İnşallah sizler başkan seçilerek, Sakarya’nın makus talihini değiştireceksiniz. Bu süreçte milletimiz ile kurduğumuz büyük ittifakın bozulmasını isteyenlerle de mücadele edeceğiz. Özellikle bizlere atılmak istenen iftiralar ve kışkırtmalara karşı durmanızı istiyoruz. Sakaryalıların 31 Mart’ta büyük bir değişim yapacağına inanıyoruz. Ülkemizin ve Sakaryamızın geleceğini karanlığa sokanları, ekonomik olarak sıkıntıya düşürenleri, kapıldıkları kibir ile kendilerini milletimizin üzerinde görenleri gönderip, İYİ insanlara görev verecekler. Bundan hiç şüphemiz yok” diye konuştu.

İttifakta problem yok

İl Başkanı Selçuk Kılıçaslan, bazı basın yayın organlarında Millet ittifakı içerisinde büyük sorunlar yaşandığı ile ilgili amaçlı ve kasıtlı haberler yapıldığına da işaret ederek, “Herhangi bir partinin, herhangi bir ilçesinde, kendi teşkilatları içerisinde bile kimi zaman Meclis Üyeliği sıralaması ile ilgili fikir ayrılıkları yaşanabiliyor. Bu ne ilk ne de son olan bir durum. Partiler arasında ufak tefek pürüzlerin yaşanması da normal. Ama bu abartılarak, büyük bir sorun varmış gibi gösterilecek bir durum değil. Her iki partinin Meclis sıralaması ile ilgili aldığı kararlar ortadadır. Dolayısıyla kendi teşkilatlarımızdan veya CHP örgütlerinden bu konuda kimse çözümsüzlüğe götürecek adımları atmak istemeyecektir. Zaten böyle bir şey de yok” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu