Sakaryalı Şimşek Ailesine Büyük Gurur

#ferizlide.com

Sakarya’nın ünlü iş adamlarından Yusuf Fahrettin Şimşek ve Nermin şimşek Hanım’ın oğlu olan Turgay şimşek Doçentlik cübbesini çok sevip saydığı hocası Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Prof .Dr .Nuh.Zafer Cantürk ‘ün elinden giydirildi.

Doç. Dr. Turgay Şimşek SenaTurk (Senoloji Akademisi) ve MAYMET organizasyonlarının üyesi olan Dr. Şimşek ayrıca Türk Cerrahi Derneği, Kök Hücre ve Hücresel Tedaviler Derneği, İnternational Association of Surgeons, Gastroenterologists and Oncologists (İASGO), EURO-ASIAN MASTOLOGY: Eurama-Asian Society for Breast Disease (EURAMA) üyesidir.

Konusu ile ilgili pekçok yurtiçi ve yurtdışı yayını, kitap bölümü çevirileri, poster ve sözlü sunumları, kök hücre çalışmaları olan Dr. Şimşek 2013 yılında Ankara’da yapılan 7.Cerrahi Araştırma Kongresi’nde sözel seçilmiş sunum birincilik ödülü, poster seçilmiş sunum üçüncülük ödülü almıştır.

Doç. Dr. Turgay Şimşek uzun yıllar Pamukova Devlet Hastanesi ve Toyotasa Acil Yardım hastanesinin başhekimlik görevini yapmış, Sakarya gündeminden hiç düşmeyen ve Sakarya da yeni görevler yapacağı bilinen Doç. Dr. Turgay Şimşek başarılı çalışmalarıyla sürekli göz doldurmuş, Sakarya nın gelişimi için yeni projeler üretmeye çalışmış bu projeleri gündeme koymayı başarmıştır.

Toyotasa Acil Yardım Hastanesi başhekimi Op. Dr. Hayal Uzelli Şimşekle evli olan Doç. Dr. Turgay Şimşek 2 çocuk babasıdır.

Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüleyin

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
0
Düşüncelerinizi paylaşın.x
()
x