Sakarya’da Terfi eden hakim ve savcılar

ferizlide.com

Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) 2. Dairesi, 2018 yılı terfi çalışmalarını tamamladı. Sakarya’da görev yapan 21 hakim, 3 vergi mahkemesi üyesi ve 7 cumhuriyet savcısı terfi aldı.

Sakarya Hakimleri Feyza Altınkaya, Sevim Türker, Feryal Umutlu, Emrah Tiryaki, Burhan Gündoğdu, Ümmühan Top Yüksel, Hakan Erdinç, Gökhan Tokmak, Semih Aydın, Mehtap Aydın ve Ercan Sedef (C) defterinde yükselmeye layık görülürken, Selami Karagöz (B),  Aysel Uzun ise (A) defterinde yükselmeye layık görüldü.

Sapanca Hakimi Mehmet Yalçın, Ferizli Hakimi Şeyda Alegöz, Pamukova Hakimleri Mehmet Serinlioğlu ve Fatma Taban (C) defterinde yükselmeye layık görülürken, Karasu Hakimi Şeyma Salt, Kocaali Hakimi Sevda Şit ve Hendek Hakimi İbrahim Turgay Yıldırım (B) defterinde, Kaynarca Hakimi Hatice Ercan ise (A) defterinde yükseldi.

Sakarya Vergi Mahkemesi Üyeleri Cem Derin (B) defterinde, Esra Nur Kolukısa ise (C) defterinde terfi almaya layık görülürkeni Sakarya İdare Mahkemesi Üyesi Ramazan Ünal ise (C) defterinde yükseldi.
Sakarya Cumhuriyet Savcıları, Mustafa Salih Keser, Emrullah Eryılmaz, Musa Yıldırım Kaya, Kaynarca Cumhuriyet Savcısı Abdulkadir Boran, Pamukova Cumhuriyet Savcısı Onur Özçelik ve Karasu Cumhuriyet Savcısı Zeynep Sade (C) defterinde, Akyazı Cumhuriyet Savcısı Recep Emre (B) defterinde yükseldiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu